Один з найвідоміших бердичівських волонтерів іде у владу — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Один з найвідоміших бердичівських волонтерів іде у владу

Про це випадково стало відомо з декларації, оприлюдненої на сайті НАЗК.

Саме там Сергій Адам’як розмістив декларацію про фінансовий стан, як кандидат на посаду заступника голови Бердичівськоїрайонної державної адміністрації.

В телефонній розмові Сергій Іванович підтвердив своє прагнення зайняти таку посаду. Хоча ще близько місяця триватиме спец перевірка, але майбутній посадовець вже знає чим він буде займатись на державній службі. Він розповів, що планує нарешті розібратись з земельними неподобствами в районі, де вже давно не можуть знайти кілька тисяч гектарів землі, які буцім то є, але за які ніхто не платить податки.

Також волонтер пообіцяв всіляко сприяти процесу децентралізації та об’єднанню територіальних громад, щоб майбутні ОТГ були самодостатніми і не відчували ніякого політичного тиску. А потім має настати не менш цікавий процес перетворення райдержадміністрацій у префектури, де теж згодяться знання і вміння справжнього патріота.  

Сергій Адам’як став відомий широкому загалу бердичівлян під час Революції Гідності. Він кілька місяців був активним учасником Майдану, а в лютому 2014 року очолив Бердичівську Самооборону. Сподіваємось, що і на державній службі йому буде вдаватись все задумане.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.