Роздрукувати цю сторінку

Один з найвідоміших бердичівських волонтерів іде у владу

Про це випадково стало відомо з декларації, оприлюдненої на сайті НАЗК.

Саме там Сергій Адам’як розмістив декларацію про фінансовий стан, як кандидат на посаду заступника голови Бердичівськоїрайонної державної адміністрації.

В телефонній розмові Сергій Іванович підтвердив своє прагнення зайняти таку посаду. Хоча ще близько місяця триватиме спец перевірка, але майбутній посадовець вже знає чим він буде займатись на державній службі. Він розповів, що планує нарешті розібратись з земельними неподобствами в районі, де вже давно не можуть знайти кілька тисяч гектарів землі, які буцім то є, але за які ніхто не платить податки.

Також волонтер пообіцяв всіляко сприяти процесу децентралізації та об’єднанню територіальних громад, щоб майбутні ОТГ були самодостатніми і не відчували ніякого політичного тиску. А потім має настати не менш цікавий процес перетворення райдержадміністрацій у префектури, де теж згодяться знання і вміння справжнього патріота.  

Сергій Адам’як став відомий широкому загалу бердичівлян під час Революції Гідності. Він кілька місяців був активним учасником Майдану, а в лютому 2014 року очолив Бердичівську Самооборону. Сподіваємось, що і на державній службі йому буде вдаватись все задумане.

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський