Три кандидати на посаду Гришковецького селищного голови вже подали документи — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Три кандидати на посаду Гришковецького селищного голови вже подали документи

Завтра закінчується термін подачі заяв кандидатам, які будуть балотуватись у депутати селищної та сільських рад нових об’єднаних територіальних громад, та кандидатам на посаду сільських та селищного голови. Але вже сьогодні голови та секретарі територіальних виборчих працювали «повним ходом», приймаючи документи кандидатів.

Претенденти на участь у виборах мали подати автобіографію, 4 фотокартки, декларацію про доходи за 2017 рік (у письмовому вигляді), заяву про дозвіл на оприлюднення цих даних і нове в цій виборчій кампанії – заяву про те, що не мають боргів по сплаті аліментів.

В Гришківцях виборча комісія розташувалась в одному з кабінетів адміністративної будівлі селищної ради, саме там голова комісії Людмила Андріївна Пісенко разом з секретарем приймали та перевіряли всі документи.

Якщо раніше до Гришковецької ради входило 22 депутати і вулиці селища були розбиті саме на таку кількість округів, то нині в раді об’єднаної громади буде 26 депутатів. 11 виборчих округів розташуються в селищі, а ще 15 по селам, які нині об’єднуються: Рея, Осикове, Агатівка, Гвоздава, Солотвин Старий і Новий, Гальчин, Половецьке, Журбинці, Хмельове, Скаківка, Хмелище, Никонівка і Кукільня. Деякі округи знаходяться в межах одного великого села, а деякі об’єднують окремі вулиці різних сіл.

Сьогодні до виборчої комісії принесла свої документи кандидат на посаду очільника Гришковецької об’єднаної громади, колишній багаторічний селищний голова Зоя Євгенівна Стаднік. А трохи раніше здали документи на цю посаду ще два претенденти. І якщо з одним ніяких несподіванок немає, бо це нинішній голова ради Ірена Леонідівна Лісова, то прізвище третього кандидата не так відоме широкому загалу. Ним став Володимир Володимирович Вишневський.

Вірніше стане. Тоді, коли післязавтра селищна виборча комісія збереться на своє засідання та затвердить списки кандидатів. Можливо, за завтра (а прийом документів завтра триватиме до 12 години ночі) з’являться ще претенденти на посаду селищного голови, тоді ми й повідомимо вже їх повний список та інформацію про них.

На фото: Стаднік Зоя Євгенівна здає докумети кандидата на посаду селишного голови

1grishk1

А це, дівчата з Гальчина, які хочуть бути депутатами майбутньої ради:

1 Grishk2

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.