Бердичівщина готується до виборів: членів територіальних виборчкомів зібрали на тренінг — РІО Бердичів

Субота, 30 Трв

  • Бердичівський Базар

Бердичівщина готується до виборів: членів територіальних виборчкомів зібрали на тренінг

29 лист. 2018 Прес-служба райдержадміністрації

Центральною виборчою комісією постановою № 156 від 12.10.2018 року було прийняте рішення про призначення перших місцевих виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року.

З метою ефективної організації підготовки та проведення зазначених виборів, виконання на належному професійному рівні територіальними та дільничними виборчими комісіями своїх повноважень, у рамках проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізуються Центральною виборчою комісією і Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні, в приміщенні Бердичівської районної державної адміністрації відбулися навчання членів територіальних виборчих комісій району.

Тренінг-навчання щодо підготовки та проведення виборів провели фахівці Міжнародної фундації виборчих систем в Україні Євген Тимощук та Ігор Слишинський.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.