Вибори ОТГ в Бердичівському районі: кандидати визначились, починається боротьба — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Вибори ОТГ в Бердичівському районі: кандидати визначились, починається боротьба

23 грудня відбудуться перші вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах на території Бердичівського району. В середу о 12 годині ночі закінчився черговий етап виборчої кампанії: всі кандидати на посаду голів та всі кандидати у депутати подали свої заяви і супровідні документи до сільських та селищної виборчих дільниць.

 


В Швайківській ОТГ, яка об’єднала сільські ради Мирославки, Слободищ, Швайківки та Райків, на посаду сільського претендує два кандидати – нинішній сільський голова Швайківки Тарас Яригін (син діючого голови райдержадміністрації) та підприємець з сусіднього села Райки Мкртчян Габріель Карленович. Очікувалось, що буде балотуватись ще сільський голова сусідніх Слободищ, але Роман Кваша документи не приніс, тож він залишиться виконувати обов’язки старости села. На 22 вакансії сільських депутатів подали заявки 55 осіб (2,5 особи на місце), тобто так, як на сільських виборах раніше в більшості округів було лише по одному претенденту, тепер не буде.

 


В Райгородоцькій ОТГ кандидатів в депутати виявилось ще більше, бо на 22 округи подали заявки 80 осіб (3,6 особи на місце). Та й кандидатів на посаду голови теж більше. До очікуваних сільських голів П’ятигірки (Олега Коріненка) та Буряків (Галини Кудлай) додався ще й сільський голова Райгородку Максим Капустинський. Напевно, кожний з них хоче завести до ради своїх прихильників, тому і виявилось так багато кандидатів у депутати.


В Райгородку, крім того, найшвидше вирішили провести засідання виборчої комісії (на фото) по офіційному встановленню кандидатів на вибори (в четвер до обіду), тому на стендах вже з’явились агітаційні плакати. В Гришківцях на момент виходу газети лише планувалось проведення такої комісії, а в Швайківці взагалі вирішили провести її в п’ятницю. Закон дозволяє це робити протягом трьох днів після закінчення прийому документів. В Швайківці агітації на стендах ще не було, а в Райках на стендах - афіші концерту з фотографіями, який відбувся напередодні в сільському клубі на честь дня народження місцевого кандидата.


В Гришковецькому бюлетені для голосування за голову громади буде найбільше кандидатів – аж чотири. Про трьох кандидатів (Зоя Стаднік, Ірена Лісова та Володимир Вишенський) ми вже писали, а четвертим кандидатом став місцевий підприємець Довгий Сергій Вікторович.На 26 округів документи подали 118 кандидатів (4,5 чол. на місце).


Найближчим часом ми подамо інформацію про всіх кандидатів на очільників ОТГ та найбільш цікавих кандидатів у депутати.

1OTG1

1OTG21OTG3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.