Як на Бердичівщині обирали голів та депутатів трьох нових ОТГ — РІО Бердичів

Субота, 30 Трв

  • Бердичівський Базар

Як на Бердичівщині обирали голів та депутатів трьох нових ОТГ

Минулої неділі, 23 грудня, в трьох п’ятих Бердичівського району відбулись вибори нових депутатів та нових очільників громад. В інших двох п’ятих виборів не було, бо Семенівська громада самостійно господарює вже більше двох років, а 7 сільських рад, які не захотіли ні з ким об’єднуватись, склали залишки колишнього району на чолі з райдержадміністрацією та районною радою.

 


Зранку всі виборчі дільниці відкрились за розкладом і вибори почались. В селах зазвичай люди раніше ідуть на голосування ніж в місті, але Гришківці за цим показником теж більше схоже на місто, адже пік відвідин виборчої дільниці припав десь на полудень. Тоді до столів, де видавали бюлетені, вишикувались навіть черги по 5-6 чоловік. Хоча люди й вітались між собою і жартували, але відчувалась в повітрі якась напруга. Воно й не випадково, адже в Гришківцях цьогорічна виборча кампанія проходила дуже нервово.

 


Зовсім інша обстановка була в сусідніх Половецькому та Скаківці – тихо, спокійно, майже сонно. Лише трохи люди здивувалися, побачивши кавалькаду джипів, на яких між дільницями їздили «спостерігачі» однієї з партій. Приємно було бачити молодь, яка активно йшла голосувати. Так, в об’єктив журналіста потрапили Дмитро Прищепа в Половецькому та Олександр Святецький в Скаківці, які вперше в житті брали участь у виборах.


У Великій П’ятигірці, яка тепер входить до Райгородецької громади, в клубі теж було спокійно і по діловому. Досвідчені члени виборчої комісії впевнено робили всі необхідні процедури, а голова комісії, неначе чекала на кореспондента, щоб особисто взяти участь в голосуванні перед фотокамерою.


В Мирославському клубі, де знаходилась виборча дільниця по виборах до Швайківської ОТГ, була найбільша кількість спостерігачів – 29 чоловік. І від партій, і від кандидатів, і від преси. Одним словом, навіть якби хтось і хотів щось десь змахлювати, то навряд чи в нього б це вийшло. Тут не знімали інформації про кандидатів, тому всі бажаючі могли ще раз перечитати їх біографії, щоб зробити правильний вибір.


До вечора тривало голосування, а потім комісії взялись за підрахунок голосів. Найпершими це зробили в Агатівці, де голосувало 54 виборця, а найдовше часу для визначення переможців, звичайно ж, пішло в Гришківцях, де на дільницях було кілька тисяч жителів селища, які взяли участь в голосуванні.


В підсумку, головою Гришковецької ОТГ вибрали Лісову Ірену Леонідівну, Швайківської ОТГ – Яригіна Тараса Петровича, Райгородецької - Кудлай Галину Миколаївну. Загальний рахунок по головам 2 : 1 на користь БПП, по депутатам по-іншому.
Повний список депутатів нових рад буде опубліковано в наступних публікаціях.

IMG 8905

IMG 8910

20181223 110343

20181223 110334

IMG 8922

IMG 8925

IMG 8926

IMG 8933

IMG 8935

IMG 8939

IMG 8941

IMG 8944

IMG 8945

IMG 8947

IMG 8950

IMG 8955

IMG 8958

IMG 8960

IMG 8966

IMG 8981

IMG 8982

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.