Безліч поліцейських, службові собаки і снайпер на даху – біля театру в Бердичеві чекають Президента — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Вересня

  • vistavka800

Безліч поліцейських, службові собаки і снайпер на даху – біля театру в Бердичеві чекають Президента

Ще з першої години дня біля «Музично-драматичного театру на Європейській» потроху почали збиратися бердичівляни в очікуванні приїзду Президента Петра Порошенка. Якщо в Житомирі точний час візиту і програма була відома заздалегідь, то в Бердичеві ні точного часу приїзду, ні місця, які відвідає керівник держави, ні порядок цих відвідин достеменно ніхто не знав.

 grafik

Засоби масової інформації, яким все ж вдалося пройти так звану акредитацію по обіді відправилися на полігон в Cкраглівку, куди в першу чергу мав навідатися Порошенко. Решта ж людей відправилися до культурного символу нашого міста, велич і розкіш якого міський голова, звісно ж, просто зобов’язаний показати Президенту та його наближеним.


В самому театрі згідно плану має проходити закрита зустріч з керівниками і членами штабів партії всієї області. Саме тому групками по кілька осіб партійці напряму проходили спочатку через правоохоронців, котрі стояли біля східців, що ведуть до театру, а потім – через рамки, встановлені в самому приміщенні. Тут і сільські голови сіл і територіальних громад Бердичівського району, зокрема – голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська та багато інших. Групками також підходили і працівники установ та організацій міста, а також заступники міського голови і працівники галузі культури, які, очевидно, підготували програму теплого і гостинного прийому.


Надворі ж стояли звичайні бердичівляни, які, очевидно, хотіли на власні очі побачити очільника країни, але й були впевнені, що Порошенка проведуть через «чорний хід» під супроводом охорони. Частина від тих людей, переважно похилого віку, взагалі, судячи з розмов, не розуміли, чому вони тут зібралися. Проте ті, хто їх зібрав, пояснювали, що це все для того, аби показати свою «любов» до Президента.


Місцевих журналістів взагалі до театру не пускали, а потім разом з іншими попросили пройти до східців. Більше того, ще коли такого натовпу не було, на даху театру вже почав облаштовуватися снайпер, а згодом чоловіки із службовим собакою обходили територію навколо будівлі і перевіряли навіть купи снігу, чи не заховано бува там небезпечні предмети, що можуть загрожувати життю Петра Порошенка.


Протягом двох годин підходило все більше і більше людей, місцеві депутати та члени виконкому тим часом вели прямий ефір з місця очікування, задаючи людям питання про підтримку чи не підтримку діючого Президента. Станом на 15:00 Петро Порошенко до театру ще не під’їхав. Як зазначив наш журналіст, він в той час ще знаходився на полігоні на стрільбах і яким далі буде його маршрут, ще не зрозуміло.

 

teatr zustrich1

teatr zustrich2

teatr zustrich3

teatr zustrich4

teatr zustrich5

teatr zustrich6

teatr zustrich7

teatr zustrich8

teatr zustrich9

teatr zustrich10

teatr zustrich11

teatr zustrich12

teatr zustrich13

teatr zustrich14

teatr zustrich15

teatr zustrich16

teatr zustrich17

teatr zustrich18

teatr zustrich19

teatr zustrich20

teatr zustrich21

teatr zustrich22

teatr zustrich23

teatr zustrich24

teatr zustrich25

teatr zustrich26

teatr zustrich27

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.