Петро Порошенко в Бердичеві вручив спецназівцям вже другий прапор — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Петро Порошенко в Бердичеві вручив спецназівцям вже другий прапор

Сьогодні на Скраглівецькому полігоні Головнокомандувач Збройних сил України Президент Петро Порошенко урочисто вручив командувачу Сил спеціальних операцій Ігору Луньову прапор ССО. 

grafik

Минулого свого приїзду, нагадаємо, Президент в Бердичеві вручав прапор бойової частини 142-му навчальному центру ССО, який розмістився в Бердичеві на території колишньої школи прапорщиків. Ось і вийшло, що бойові та навчальні частини свої прапори вже мали, а ось у всього роду військ такого прапору не було. Відсьогодні ці помилки виправлені і спецназівці тепер мають свій бойовий штандарт.


Крім урочистого шикування, на якому Петро Порошенко виголосив недовгу промову, для Президента підготували спеціальну показову програму, яка продемонструвала в повному обсязі вишкіл українських спецназівців. Тут були і навчальні стрільби, і перехват умовних противників спецназівцями на снігоходах, димова завіса, рукопашний бій та інші видовищні елементи імітації сучасного бою. На жаль, журналісти змогли спостерігати цю баталію лише здалеку.


Разом з Президентом гостями спецназівців стали міністр оброни Степан Полторак, віце-прем’єр Геннадій Зубко, голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та наш депутат Олександр Ревега.


На полігоні, який став нині базовим для навчального центру ССО зараз обладнано нові стрільбища та спеціальні ділянки для навчання вогневій та тактичній підготовці, на які витрачено, згідно з тендерами на «Прозоро», багато мільйонів гривень.


Хоча в своїй промові Порошенко сказав, що кілька років тому тут було чисте поле, але бердичівляни знають, що це зовсім не так. Напевно, ті, хто готував йому промову, слабо вивчили історію військових попередників спецназівців. Цей полігон десятки років раніше використовувався і мотострілецькою «учебкою», яка раніше розташовувалась на вулиці Низгірецькій, де нині збудовано завод «Інко-Фуд», та й іншими військовими частинами, яких в Бердичеві було чимало.


Я в дитинстві не раз і не два бував там з хлопчаками, гільзи збирав, яких там було колись більше, ніж грибів. А після розформування більшості частин, дійсно, полігон кілька років стояв пусткою і там розкурочили і стенди, і спеціальні рухомі мішені. Добре, що хоч не розібрали кілька будівель, які зараз активно використовуються військовими.


Після полігону Президент мав їхати на зустріч з однопартійцями з усієї області до бердичівського театру, але туди журналістів вже не запрошували.

prezident poligon1

prezident poligon2

prezident poligon3

prezident poligon4

prezident poligon5

prezident poligon6

prezident poligon7

prezident poligon8

prezident poligon9

prezident poligon10

prezident poligon11

prezident poligon12

prezident poligon13

prezident poligon14

prezident poligon15

prezident poligon16

prezident poligon17

prezident poligon18

prezident poligon19

prezident poligon20

prezident poligon21

prezident poligon22

prezident poligon23

prezident poligon24

prezident poligon25

prezident poligon26

prezident poligon27

prezident poligon28

prezident poligon29

prezident poligon30

prezident poligon31

prezident poligon32

prezident poligon33

prezident poligon34

prezident poligon35

prezident poligon36

prezident poligon37

prezident poligon38

prezident poligon39

prezident poligon40

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.