Президентська передвиборча кампанія в Бердичеві вже розпочалась — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Президентська передвиборча кампанія в Бердичеві вже розпочалась

Не подумайте лише, що розпочалась приїздом Порошенка в Бердичів. Він поки не кандидат, тому агітувати за себе не має права. Він може лише розказувати про Томос, Безвіз, Армію та Мову в ході робочих поїздок Україною, що він успішно і робить.

 


Та й інші кандидати не стали чекати, поки будуть офіційно зареєстровані виборчою комісією, адже бігборди основних гравців в битві за президентство давним-давно прикрашають (чи засмічують) вулиці нашого та й інших міст України.

 


Тепер настав наступний етап кампанії – змагання між партійними наметами за прихильність їх відвідувачів. На минулому тижні в Бердичеві їх розгорнули штаби Садового, Ляшка і Тимошенко. Навіть над їх оформленням чимало потрудились креативники і піарники, і тут першість, без сумнівів, належить наметам очільниці партії «Батьківщини». ЇЇ портрет було б видно, напевно, за кілометр, якби намет стояв у чистому полі. Та й шапочка і шарфик з партійним гаслом теж дуже схвально сприймаються візитерами.


Зате до намету Ляшка вишикувалась значно більша черга охочих отримати безкоштовну газету, календарик і листівку ніж до сусіднього намету Тимошенко. Відвідувачі і там, і там переважно пенсійного віку або дуже на них схожі.


Партійці Андрія Садового поставили свій намет не на ринку, а на привокзальній площі. Можливо, сподівались, що тут більш приязна публіка ніж біля базару і, можливо, хоч комусь можна буде розповісти про програму кандидата. Але й тут газету брали в основному пенсіонери, а програму слухати не бажали.


Цікаво, якою стане агітаційна кампанія тоді, коли пенсіонерами стануть сьогоднішні завсідники «Фейсбуку» та «Інстаграму». Тоді піарники будуть змагатись кількістю сердечок, смайликів і лайків. І, можливо, тоді, нарешті, перейдуть до повністю електронного голосування, як це вже практикується в багатьох країнах Європи.


Ну, а поки що - палатки, газети, календарики…

1namet4

1namet8

1namet9

1namet5

1namet6

1namet7

1namet2

1namet3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.