Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз завітала в Обласний госпіталь у Бердичеві — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз завітала в Обласний госпіталь у Бердичеві

Приємна і довгоочікувана зустріч відбулася у понеділок, 28 січня, в Обласному госпіталі для ветеранів війни. Саме у цей медичний заклад, щоправда вже з другої спроби і поза графіку офіційної програми, завітала очільниця нещодавно створеного Міністерства у справах ветеранів Ірина Фріз та уповноважений з питань реабілітації учасників бойових дій Президента України Вадим Свириденко. Разом з міністром до Бердичева прибув і заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута.

 

grafik

 

Поважних гостей зустрічали не лише головний лікар госпіталю Павло Журбенко, заступник головного лікаря Олександр Стоцький, завідуючі та медичний персонал відділень закладу, а й народний депутат України Олександр Ревега. У розмові з журналістами народний депутат зазначив, що Ірина Фріз – його колега і що сьогодні міністр новоствореного Міністерства у справах ветеранів не сидить у кабінеті, а приїхала до Бердичева, щоб на власні очі побачити, на якому рівні нині знаходиться госпіталі, як тут проходить лікування та реабілітація пацієнтів, а це – ветерани війни, учасники бойових дій, учасники АТО, та чого, можливо, не вистачає у медичному закладі. Саме Міністерство, за слова Олександра Ревеги, намагатиметься безпосередньо і швидко реагувати на всі проблеми, покращувати матеріально-технічну базу, особливо те, що стосується реабілітації військовослужбовців та ветеранів різних війн.


Керівник медичного закладу Павло Журбенко та його заступник Олександр Стоцький провели прибулим гостям своєрідну екскурсію госпіталем, демонструючи його досягнення, результати підтримки та допомоги волонтерів, меценатів, військовослужбовців і афганців – усіх, хто докладає чимало зусиль для розвитку і покращення умов перебування пацієнтів у закладі. Найперше Ірині Фріз показали куточок учасників АТО, який було відкрито у серпні 2018 року і в якому розміщені експонати, що наочно показують усю жахливість війни на сході країни.


Далі міністру по черзі представляли відділення госпіталю, де ветерани, військовослужбовці, учасники бойових дій та атовці проходять лікування, відновлюються і фізично, і психологічно, і душевно після побаченого, пройденого та пережитого. Всі медичні працівники і сам Павло Журбенко з впевненістю і постійно наголошують, що в госпіталі проводиться комплексний підхід до кожного пацієнта, а це, в свою чергу, дійсно, приносить гарні результати і неабияк допомагає людям не лише одужати, а й повірити у себе.


Сама Ірина Фріз представникам ЗМІ розповіла, що на Житомирщину завітала, аби поспілкуватися з ветеранами, дізнатися, які пріоритетні питання їх турбують і які потребують якомога швидшого врегулювання. Крім того, очільниця Міністерства у справах ветеранів додала, що метою її візиту стало і бажання розповісти про новостворену структуру, про її кроки та напрямки праці. Приїхати до Обласного госпіталю для ветеранів війни – власна ініціатива жінки, бажання побачити роботу цього закладу, щоб мати загальне уявлення і далі вже співпрацювати та надавати підтримку там, де вона потрібна.


Насамкінець міністр заявила про 4 напрямки, за якими стовідсотково працюватиме створена структура. Це медичне забезпечення, соціальна адаптація та соціальний захист, вшанування пам’яті і робота з громадським сектором, а також розробка ІТ-продуктів, тобто створення єдиного державного реєстру ветеранів та платформи «Е-ветеран», де кожен через свій власний кабінет може увійти, отримати потрібну інформацію або спрямувати запит для юридичного і правового роз’яснення чи соціального захисту.

ministr1

ministr2

ministr3

ministr4

ministr5

ministr6

ministr7

ministr8

ministr9

ministr10

ministr11

ministr12

ministr13

ministr14

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.