Остап Маланюк на сесії облради вийшов з депутатської групи «Бердичівляни» — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Остап Маланюк на сесії облради вийшов з депутатської групи «Бердичівляни»

Сьогодні  в Житомирі відбулась сесія обласної ради. Розпочалась вона з протистояння працівників поліції з громадськими активістами (приїхали на трьох автобусах з Києва), які протестували проти участі у сесії депутата Корпачова, що став винуватцем резонансного ДТП. Було і побиття вікон, і димові шашки, й інші безпорядки.

grafik

Але потім їхніх представників пропустили до зали, і вони пересвідчились, що цього депутата немає у сесійній залі. Потім робота сесії перейшла в більш-менш робоче русло.

Наприкінці роботи депутати заслухали звіт про діяльність тимчасової слідчої комісії, яка вивчала порушення при будівництві об’їздної дороги навколо Житомира китайською компанією, а саме - про незаконний видобуток піску для цього будівництва.

Остап Маланюк доповів про те, що відкрито кримінальні справи щодо незаконного видобутку піску та призначено ряд експертиз. Зокрема, є судові постанови про вилучення проектної документації та інших документів. Цю інформацію депутати просто прийняли до відома.

А в «різному», досить неочікувано, прозвучала заява цього ж депутата про те, щоб його виключили з депутатської групи «Бердичівляни».

Malanyuk1

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.