Гришковецька селищна голова не підписала звернення до Президента — РІО Бердичів

Середа, 26 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Гришковецька селищна голова не підписала звернення до Президента

13 лютого під час брифінгу в Житомирській обласній державній адміністрації оголосили про те, що голови 50 ОТГ підписали звернення до Президента Порошенка в підтримку головної реформи держави – децентралізації.


«Ми зібралися, щоб обговорити найважливішу реформу – децентралізацію. 50 голів ОТГ Житомирської області підписали документи, якими підтримують реформу децентралізації. Багато можна говорити про реформу децентралізації, але результати відчувають саме ті люди, які проживають у громадах. Це найуспішніша реформа, яка зараз втілюється у країні і ми хочемо, щоб ця реформа продовжувалась й надалі. Нам необхідно закріпити реформу у Конституції України, її потрібно далі підтримувати і тільки ті, хто займається популізмом, не бачать результатів реформи», – сказав житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


У Житомирській області створені та функціонують 53 об’єднані територіальні громади, в яких проживає 845 тис. 712 жителів. Це 70% від загальної чисельності населення Житомирщини. Площа охоплення об’єднаними територіальними громадами складає 66% території області.За цими показниками Житомирська область впевнено тримає лідерство у впроваджені реформи децентралізації.

 

Згодом на сайті «Житомир.Інфо» були опубліковані фото цього звернення з усіма підписами. І якщо підписи Семенівського, Райгородоцького та Швайківського голів з Бердичівського району там є, то підпису Гришковецького селищного голови – немає. Напевно, вона стала однією з трьох голів ОТГ, які не «підписались» за Порошенка.

1OTG2

1OTG1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.