В Бердичеві офіційно представили склад окружної виборчої комісії — РІО Бердичів

Середа, 26 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві офіційно представили склад окружної виборчої комісії

У понеділок, 18 лютого, Центральна виборча комісія провела чергове засідання, де було сформовано склад 199 окружних виборчих комісій на виборах Президента України у 2019 році, серед яких 6 знаходиться в Житомирській області. Бердичів та відповідно Бердичівський район відноситься до територіального виборчого округу № 63. Додатком постанови ЦВК було оприлюднено список членів окружних виборчих комісій Житомирщини, в тому числі і Бердичева.

А у середу, 20 лютого, в актовій залі Бердичівської міської ради окружна виборча комісія зібралася на засіданні, аби затвердити список членів, прийняти присягу та розподілити обов’язки. Всього окружна виборча комісія територіального виборчого округу №63 налічує 37 осіб, з яких 3 – це голова комісії, його заступник та секретар комісії, які працюють на постійній основі. На засідання, звісно, ж з’явилися не всі, проте тих 26 осіб, що прийшли, для кворуму вистачило.
Голова комісії Юрій Лукуц розпочав роботу з того, що зазначив про необхідність згідно Закону про вибори Президента України прийняття присяги претендентами на членів виборчої комісії. Спільно за допомогою голосування з двох варіантів було прийнято рішення про те, що голова зачитає текст присяги, а присутні, по черзі називаючи своє прізвище та ім’я, присягають чесно виконувати свої обов’язки і ставлять підписи, аби не займати багато часу і перейти до основної роботи.


Юрій Лукуц зауважив, що члени комісії не мають права порушувати Закон на користь кандидата у Президенти, який представив його у комісію, дотримуватися Конституції України та законів, мають певні права і обов’язки, а винагороду за свою роботу вони отримають з державного бюджету. Крім того, членам комісію забороняється проводити агітацію за чи проти певних кандидатів.


Другий пункт засідання виборчої комісії полягав у затвердженні календарного плану основних організаційних заходів. Починаючи від 20 лютого і до самих виборів 31 березня комісія повинна виконати близько 90 пунктів цих заходів, з якими кожного буде ознайомлено. Окремо на засіданні було розподілено обов’язки голови комісії, заступника, секретаря та членів комісії, а також визначенні кураторів ТВК, які і формуватимуть свої команди для проведення передвиборчої роботи. За Бердичевом куратором закріплена член окружної виборчої комісії Кравченко Олена Іванівна, за Бердичівським районом – Денисюк Неоніла Романівна, за Андрушівським районом – Коляда Кирило Олександрович, за Попільнянським районом – Венгерук Ольга Василівна та за Ружинським районом – Коляда Богдан Олександрович.


Керуюча справами виконавчого комітету Надія Мохно, виступивши перед присутніми членами окружної виборчої комісії, зазначила, що було проведено роботу з особами місцевих органів самоврядування стосовно невтручання у діяльність комісію. Буде виділено в міській раді 3 кімнати, в яких вона і працюватиме: №74 – робоча кімната, №68 та №69 – для роботи бухгалтерії та серверного центру. Крім того, надаватиметься і актова зала для проведення засідань виборчої комісії ТВО №63.


Також присутніх проінформували, що в людних місцях в Бердичеві буде встановлено дошки для оголошень, аби розміщувати друковану виборчу агітацію. Сама ж окружна виборча комісія працюватиме з 08.30 до 17.30, обідня перерва триватиме годину – з 13.00 до 14.00.

chlenikomisii1

chlenikomisii2

IMG 2285

IMG 2286

IMG 2287

IMG 2288

IMG 2294

IMG 2296

IMG 2297

IMG 2298

IMG 2302

IMG 2303

IMG 2304

IMG 2306

IMG 2307

IMG 2311

IMG 2314

IMG 2317

IMG 2319

IMG 2322

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.