Бердичівські депутати не дозволили так просто піти своєму колезі — РІО Бердичів

Середа, 22 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські депутати не дозволили так просто піти своєму колезі

Більш-менш розмірена сесія Бердичівської міської ради, що проходила в останній день лютого закінчилася бурхливо, з криками, суперечками і навіть переходом на особистості. Того, що після 3-годинного голосування по майже семи десятках питань депутати, які вже й через раз чули свої прізвища та відволікалися від всього, чекаючи закінчення, різко оживилися на питанні про дострокове припинення повноважень депутата міської ради VII скликання Велімовського Олександра Леонідовича, очевидно, ніхто з присутніх у залі не очікував.

А шквал пристрастей вирував неабиякий. Справа у тому, що ще на початку січня цього року член фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Олександр Велімовський прийшов до міської ради із заявою про складання своїх повноважень. Про це на сесії повідомили колеги депутата по фракції, зазначивши, що секретаріат цю заяву прийняв. Більше того, був після цього складений проект рішення, який обговорили на постійних депутатських комісіях і винесли на розгляд сесії для голосування.

Асенизатор


Та як дійшла справа до сесії, то депутати, які разом з Олександром Велімовський також входили до складу постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку, надали рекомендацію комісії не підтримувати проект рішення. Аргументом виявилося те, що на засіданні комісії він не був, на сесію також не з’явився, щоб повідомити і підтвердити своє бажання піти, та й, мовляв, незрозуміло, чи дійсно він сам писав і приносив ту заяву. Ті ж таки депутати нагадали присутнім про схожу ситуацію в Бердичівському районі з тією ж «Радикальною партією Олега Ляшка», коли кандидати у депутати написали відмову від участі у виборах, а потім представники фракції запевняли, що підписи на заявах підроблені.


Заступилися за свого колегу на сесії не лише «радикали», а й дехто з фракцій «Патріотична партія України» та «Батьківщина» і з криками, що людина не хоче бути депутатом та хоче просто піти доказували і міському голові, й іншим депутатам, що Олександр Велімовський не з’явився на сесії, бо знаходиться за кордоном і в найближчий час не приїде. А на додачу сказали перевірити камери спостереження в міській раді, аби впевнитись, що чоловік дійсно сам приходив із заявою та звинуватили секретаріат у поганій роботі, адже на основі чогось таки був складений проект рішення і винесений на комісії та сесії, а значить заява була прийнята і зареєстрована.


Чомусь навіть такі аргументи не змінили думку депутатів, бо після суперечок і криків винесене на голосування питання не зазнало підтримки через тих, хто проголосував проти або ж взагалі утримався. А «радикалам», які були шоковані усім, що відбувалося, і яро захищали Олександра Велімовського, порадили все ж зв’язатися з колегою та пояснити, що коли він сам з’явиться і підтвердить складення свої повноважень, надавши заяву, тоді питання буде вирішене на його користь.

velimovskiy1

velimovskiy2

velimovskiy3

velimovskiy4

velimovskiy5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.