В Бердичеві замінили голову та заступника виборчої комісії — РІО Бердичів

Середа, 20 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

В Бердичеві замінили голову та заступника виборчої комісії

В суботу в приміщенні Бердичівського міськвиконкому відбулось чергове засідання окружної виборчої комісії з виборів Президента України. Але напередодні, відбулась заміна керівників комісії та деяких її членів. І суботнє засідання вже проводили її нові очільники.

 


Кандидатури на заміну подавали ті ж представники кандидатів, від яких були попередні члени комісії. Так, головою комісії раніше був Юрій Лукуц від Руслана Кошулинського, а нині став Сладковський Роман Володимирович від цього ж кандидата. В суботу він склав присягу і офіційно приступив до виконання обов’язків.

 


З інтернету можна довідатись, що Роман Володимирович народився в 1993 році, вчився на історика в Житомирському університеті, в Радомишлі працював в районному центрі соціальних служб для молоді та у відділі покарань та пробації. На місцевих виборах 2015 року балотувався до Радомишльської міської ради за списками ВО «Свобода».


Заступником голови комісії став відомий бердичівський лікар Микола Миколайович Клименко. А також відбулись зміни чотирьох членів комісії. Замість Брунько Н.В. від Тимошенко Юрія Володимировича стала Сидоренко Катерина Петрівна, замість Пилипенко від Соловйова стала Фіщук Сніжана Станіславівна, замість Сулими від Купрія стала Веретельникова Людмила Володимирівна, замість Шафранова від Мураєва стала Кіпчук Галина Вікторівна. (До речі, кандидата Безсмертного в ОВК представляє її сестра Олександра Вікторівна).


В суботу на засіданні комісії було 27 членів ОВК з 37 по списку. Внаслідок зроблених замін, сподіваємось, на наступних засіданнях буде більше дійсних членів, хоча і так їх кількість є, мабуть, рекордною, як рекордною є кількість кандидатів на посаду Президента.


Про наступні дії окружної виборчої комісії читайте в наступних публікаціях.

OVK2

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.