Народний депутат України Олександр Ревега і голова РДА Петро Яригін здійснили робочі поїздки до старостинських округів — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Народний депутат України Олександр Ревега і голова РДА Петро Яригін здійснили робочі поїздки до старостинських округів

26 бер. 2019 З сайту Бердичівської РДА

У п’ятницю зустріч голови райдержадміністрації Петра Яригіна з громадянами пройшла у селі Половецьке. До даного прийому долучився народний депутат України Олександр Ревега.

Учасниками прийому також були сільський голова Василь Глищук, заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Шевчук та начальник відділу призначення і перерахунку пенсій Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Наталіїя Перепелиця.


Під час зустрічі люди піднімали різнопланові питання. Це і ремонт доріг, і розширення пасовищ, і можливість відкриття магазину у селі Хмельове та багато інших соціально - важливих питань.


Під час зустрічі у селі Скаківка, яка відбулася також цього дня, обговорили можливість газифікації населених пунктів та більш детально зупинилися на обговоренні субсидії на тверде паливо. В.о. старости Борис Шлапак звернувся з питанням забезпечення фельдшерського пункту медичними кадрами.


Голова райдержадміністрації Петро Яригін загострив увагу присутніх громадян на пенсійному забезпеченні. І наголосив, аби кожен пенсіонер написав заяву на індексацію пенсії, і, при можливості, зареєструвався на єдиному веб-порталі Пенсійного фонду для змоги самостійно відслідковувати свій стаж, переглядати особову справу.


По завершенню зустрічей у даних населених пунктах люди дякували за надану можливість і запрошували голову адміністрації і фахівців найближчим часом відвідати їхні села.

rda1

rda1

rda1

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.