Бердичівська окружна виборча комісія першою в Житомирській області завершила підрахунок голосів — РІО Бердичів

Бердичівська окружна виборча комісія першою в Житомирській області завершила підрахунок голосів

Станом на восьму годину ранку члени ОВК чекали на протоколи з мокрими печатками лише з трьох дільниць – двох дільниць з Попільнянського району та з міської виборчої дільниці, яка розташована в школі №14. Там секретар комісії помилково переплутала графи, в які ставили підсумкові цифри, тому ОВК відправила його на повторне затвердження.

 


Як пояснили досвідчені члени ОВК, багато плутанини виникло саме з цими новими графами в протоколах. Так, окремо потрібно було вказати кількість осіб, які проголосували на виборчій дільниці та тих, які проголосували в приміщенні. Багато комісій вважали, що це одна й та ж цифра, телефонували, запитували.

 


Але всі, з ким довелось спілкуватись вранці, відзначали дуже злагоджену і організовану роботу членів ОВК, поліцейських, які допомагали й охороняли, високу свідомість членів дільничних комісій, які не створювали черги, спокійно записувались та розсідались в актовій залі для очікування, та відповідальних співробітників виконавчого комітету, які сприяли виборчому процесу.


А станом на 10.00 на сайті ЦВК вже були результати всіх 225 дільниць Бердичівського округу, що є найкращим результатом в Житомирській області. Так, на цей час дані з усіх 106 міських дільниць здала Житомирська виборча комісія, але у її складі зовсім не було дільниць в селах, та й загальна кількість дільниць вдвічі менша, ніж в Бердичеві. В інших округах, співставних з Бердичівським, на цей час ще йде підрахунок голосів.


Але на сайті ЦВК, хоча і є повністю вся інформація про голосування за кожного кандидата на кожній дільниці, але вона дуже незручна для читання і передруку в газеті, тому для поверхневого аналізу виборів у нашому районі ми публікуємо таблицю, що нам люб’язно надав один із спостерігачів, який провів в ОВК цілу ніч. Тут немає всіх даних, але загальні тенденції голосування по різним селам можна побачити.

3vibir3

3vibir4

3vibir1

3vibir2

rezultati

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.