Головним антикорупціонером Бердичева став Василь Толочко — РІО Бердичів

Середа, 27 Трв

  • Бердичівський Базар

Головним антикорупціонером Бердичева став Василь Толочко

Зміни кадрів у Бердичівській міській раді продовжуються і цього разу вони добралися і до радника міського голови. Лише кілька тижнів тому ми писали про призначення першого заступника Василя Мазура, яким став депутат Роман Левицький, щоправда йому доведеться задля цієї посади попрощатися з депутатством, як стало відомо про звільнення з посади Василя Толочка.

Чоловік, якого раніше всі знали як секретаря міської ради, певний час був радником міського голови, відвідував різноманітні заходи і виступав перед бердичівлянами, тепер обійматиме вже іншу посаду - головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Відповідне розпорядження розміщене на Офіційному порталі міста і до своїх обов’язків Василь Толочко, будучи посадовою особою місцевого самоврядування 7 рангу, має приступити з 04 квітня.


Раніше головним спеціалістом був Юрій Паламарчук, проте його 03 квітня звільнили за переведенням, за його ж згодою, в управління праці, сім’ї та соціального захисту населення. Там він виконуватиме обов’язки головного спеціаліста з питань сім’ї. Таке розпорядження також оприлюднене на Офіційному порталі міста і в ньому також вказано, що Юрій Паламарчук має 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування. Станом на 04 квітня його стаж в органах місцевого самоврядування становить 8 років 8 місяців і 14 днів.

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.