В Бердичівській міській раді з’явилися нові депутати — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

В Бердичівській міській раді з’явилися нові депутати

Офіційне представлення та вручення тимчасових посвідчень двом новим депутатам Бердичівської міської ради відбулося сьогодні зранку на засіданні позачергової сесії. Постанови, котрі прийняла міська виборча комісія Бердичева, зачитав перед присутніми голова комісії Кравчук Михайло, зазначивши, що 16 квітня на засіданні було розглянуто 2 питання: про заяви кандидатів у депутати міської ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та заміщення депутатів міської від цієї ж політичної партії.

По першому питанню комісія розглянула заяви від Віталія Грубського, Лідії Савченко, Івана Демуся, Любові Янковенко, Віталія Стодольського та Наталії Духніцької про відмову від депутатського мандату згідно черговості в списку кандидатів у депутатів міської ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Після розгляду виборча комісія одноголосно задовольнила подані вищевказаними особами заяви.


Що ж до другого питання, то комісія прийняла дві постанови про призначення депутатами замість тих, котрі достроково склали нещодавно свої повноваження, двох осіб. Депутата від БПП Романа Левицького згідно Закону «Про місцеві вибори» відповідно до черговості у виборчому списку замінив нинішній директор МКП «Бердичівводоканал» Микола Ейсмонт. Іншого депутата, який також заявив недавно про складення повноважень, теж представника фракції БПП замінила директор міського Палацу культури ім. О. Шабельника Олена Петрівська.


Міський голова та всі присутні привітали нових депутатів, а ті, в свою чергу, вже взяли участь у сьогоднішній позачерговій сесії та голосували за проекти рішення. Крім того, вже наприкінці, офіційно призначили та поздоровили першого заступника міського голови Романа Левицького і начальника фінансового управління Бердичівської міської ради Олену Геденач, які віднині є членами виконавчого комітету.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.