Тільки в Буряках Порошенко отримав перемогу на Бердичівщині — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Тільки в Буряках Порошенко отримав перемогу на Бердичівщині

На абсолютній більшості виборчих дільниць, розташованих в нашому місті та районі отримав перемогу Володимир Зеленський, і лише на одній дільниці – Петро Порошенко.

І розташована ця дільниця в найвіддаленішому від міста селі Буряки. А відомим широкому загалу воно стало після того, яка його уродженець Ігор Гундич зайняв посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Колишній сільський голова Буряків Галина Кудлай стала нині очільником об’єднаної Райгородецької громади, за президентською програмою будує в центрі Райгородку (поруч з нещодавно відремонтованою лікарською амбулаторією) ще одну, та рідного села вона, звичайно ж, не забуває.

 

Саме тому більшість жителів Буряків і підтримали на виборах Президента кандидатуру Порошенка, партійного очільника своїх земляків.

Нижче друкуємо повний список результатів виборів в селах Бердичівського району.

spisok rn

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.