Результат виборів на Бердичівщині повністю співпадає з загальноукраїнським — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Трв

  • Бердичівський Базар

Результат виборів на Бердичівщині повністю співпадає з загальноукраїнським

А сам процес голосування і підрахунку голосів був напрочуд спокійним. Якщо вранці явка виборців була не дуже високою, то вже по обіді окружна комісія зафіксувала участь 44% виборців, які взяли участь у голосуванні, а на момент закриття дільниць таких стало 61,76%. Тобто, майже така цифра, як і явка виборців по всій Україні.

 


Весь день жителі Бердичівщини дивувались, що у виборчих урнах так мало бюлетенів, порівняно з першим туром, коли вони туди майже не поміщались. Але ж і кандидатів тоді було чотири десятки, а нині тільки двоє. Так само просто було і рахувати результати, адже бюлетені швидко розклали на дві купки та порахували їх.

 


І тоді, як на деяких міських дільницях нові голови комісій і цю нехитру процедуру розтягнули на кілька годин, то в більшості сільських дільниць досвідчені члени комісій вже за півгодини після закриття дільниці знали результати, дописували протоколи, пакували все до легесеньких, порівняно з першим туром, ящиків, і вирушали до ОВК.


Саме тому, вже після дев’ятої вечора в окружній комісії почали приймати документи з виборчих комісій Бердичівського району. Першими прибули делегації з Гальчина, Андріяшівки, Кустина, Скаківки, Кикишівки, та інших сіл району. Вони ще встигли зайти зовсім без черги, а вже ближче до десятої вечора почала формуватись невеличка черга.


Всі дії ОВК, як і в першому турі, були максимально організованими, адже більшість її членів мають великий досвід проведення таких кампаній, зовсім незважаючи на партії чи кандидатів, які беруть участь у виборах. Так, цього разу двом братам довелось навіть представляти різних кандидатів на пост Президента, аби лиш все було швидко і злагоджено.


Керівництво штабу Порошенка зустрічало делегації ще на вулиці біля міськвиконкому, натомість очільник волонтерського штабу Володимира Зеленського, Богдан Кицак, спокійно сидів в ОВК і вносив дані про результати голосувань до таблиці «команди ЗЕ». Він пообіцяв невдовзі організувати прес-конференцію для місцевих ЗМІ щодо результатів виборів та подальших дій команди в Бердичеві.


На час верстки газети центральна виборча комісія підрахувала 96% бюлетенів по всій країні, і результати цього підрахунку майже співпадають з результатами, показаними в Бердичівському виборчому окрузі. Якщо в Бердичеві за Зеленського 73,20%, то по Україні – 73,14%, за Порошенко в Бердичеві 24,65%, а по Україні – 24,53%.


Тобто, жителі округу являються виразниками середнього арифметичного настрою жителів всієї України і так бувало вже не раз. По суті, (це жарт,звичайно ж), вибори по Україні відтепер можна і не проводити, варто їх провести лише в Бердичеві, а результати екстраполювати на всю країну.


І, хтозна, можливо серед ініціатив нового Президента, про які ще ніхто не чув, буде, і така…

IMG 0493

IMG 0496

IMG 0498

IMG 0501

IMG 0507

IMG 0508

IMG 0511

IMG 0516

IMG 0518

IMG 0520

IMG 0521

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.