Новий начальник поліції – бердичівлянин — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Новий начальник поліції – бердичівлянин

На минулому тижні на сесії районної ради журналісти дізнались, що в Бердичівському відділі поліції призначено нового начальника. Спочатку представники ЗМІ трохи обурились, що їх не покликали на церемонію офіційного представлення, але незабаром дізнались, що новий начальник проведе спеціальну прес-конференцію для журналістів. І ось, 24 квітня, така зустріч відбулась. 


Олег Борисович Мельничук розповів присутнім, що він - корінний бердичівлянин, живе в Бердичеві, має дружину і двох дітей, які відвідують бердичівську школу і дитсадок. З 2006 року проходив службу в секторі кримінального розшуку а потім служив в Житомирі в ОБЕП та УБОП, був заступником начальника управління внутрішньої служби.

А після того, як за високі результати роботи колишнього очільника Бердичівського відділу Ольгу Зінченко перевели на посаду помічника керівника обласного управління поліції в Житомир, наказом від 17 квітня його було призначено начальником відділу.


Зараз Олег Борисович вникає в роботу відділу, вивчає резонансні справи, знайомиться з колективом,вивчає його проблеми, налагоджує співпрацю з іншими правоохоронними установами міста, прокуратурою, СБУ.

На запитання журналістів, як він оцінює криміногенну обстановку в Бердичеві по десятибальній шкалі, відповів: «50 на 50». А щодо резонансних злочинів, новий начальник відразу дав коротку інформацію про стан справ:

«Львівське сміття в Тереховому – зараз проводяться невідкладні дії, щоб винних притягнути до відповідальності, вже проведено зустрічі з головою ОТГ та з прокурором Бердичева. Про напад на журналіста Валерія Шелепу зараз розповісти не може, бо слідчий, який веде цю справу, нині у відрядженні. А ось справи про напади на магазини «Жменя», кафе «Ти толстяка» та Олександра Нехворовського – закриті за відсутністю складу злочину, а потерпілим особам роз’яснено порядок оскарження таких рішень. Справа про хабар майору місцевого відділу вже знаходиться в суді».

На питання щодо відеоспостереження, яке чомусь майже завжди не працює в місцях, де стаються правопорушення чи злочини, новий начальник теж знав відповідь. На цю тему він вже спілкувався з керівництвом міста і його запевнили, що кошти в бюджет закладені як на встановлення нових відеокамер, так і на ремонт раніше встановлених, адже нині з 50 камер працює лише близько 35.

А на питання, що зробити, щоб в місті було менше крадіжок, Олег Борисович відповів: «По-перше, люди повинні іти на зустріч поліції. А то проводяться розшукові заходи, опитують, наприклад, мешканців під’їзду, але ніхто з сусідів не хоче відчиняти двері, не хоче давати покази. По-друге, повинна змінитись соціально-економічна ситуація. Якщо в усіх буде робота з нормальною зарплатою, то не буде коли думати про крадіжки».

На таку відповідь присутні журналісти розповіли новому начальнику кілька історій з власного життя, чи життя героїв їх публікацій про те, як пересічні мешканці самі ловили злочинців, а поліція їх відпускала, як після виїзду на місце злочину всі розшукові дії закінчувались лише складеним протоколом, як патрульні грубіянили і, відповідно, вже на їхні дії писались заяви і скарги.

Олег Борисович запевнив, що він добре знає, які порушення характерні саме для працівників поліції, адже він працював крім того і у секторі внутрішньої безпеки. І вже на перших офіційних нарадах з особистим складом Бердичівського відділу наголосив підлеглим, що буде особливо прискіпливо ставитись до матеріалів опрацювання всіх повідомлень кримінального характеру і не буде підписувати протоколи, якщо до них не буде докладено пояснень, опитувань, та інших процесуальних документів.


Поспілкувались журналісти з новим очільником ще й на теми наркотиків, ігрових автоматів, точок продажу самогону, численних порушень правил дорожнього руху, а, особливо, правил паркування і, підсумовуючи, поставили питання про плани на майбутнє.


«План №1 – забезпечення безпеки міста Бердичева. Щоб кожен бердичівлянин відчував себе в безпеці», - відповів Олег Мельничук.


Але прозвучало це не пафосно, а впевнено і досить буденно, тому будемо сподіватись, що все у нового начальника буде саме так.

nach mil1

nach mil2

nach mil3

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.