Депутати з Бердичева ледь не побились на сесії обласної ради — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Депутати з Бердичева ледь не побились на сесії обласної ради

Сьогодні в Житомирі проходить чергова сесія обласної ради, і знову початок її був дуже й дуже емоційним. Біля будівлі адміністрації знову були озброєні щитами правоохоронці та озброєні плакатами невдоволені «делегати» та активісти.

Тут була велика делегація з Баранівки та Новоград-Волинського, які протестували проти забруднення річок Хомора та Случ відходами з Понінкінської паперової фабрики, була делегація з селища Головіно, які вимагають створення власної ОТГ щоб сповна користуватись багатствами рідної землі (а саме – всесвітньовідомим гранітним кар’єром) і були представники Семенівської ОТГ з нашого району зі своєю екологічною проблемою.


Всім цим групам активістів напередодні рішенням президії дозволили виступити на сесії, а при розгляді порядку денного навіть надали час на початку сесії, а не в «різному». Три «виступи» на сцені сесії розтягнулись по часу майже на дві години. Перші два «колективи» були досить масовими і, напевно, добре «розігріли» депутатів, тому що під час виступу голови Семенівської ОТГ Наталі Семенюк, їх «прорвало».


Розповідаючи про сміттєву проблему громади, Наталя Володимирівна зайшла здалеку і почала розповідати з чого ця проблема розпочалась, а саме - з приїзду до села депутата обласної ради Павла Чернявського та «представника власника» недобудованої будівлі. А потім у виступі прозвучало й інше прізвище депутата облради Олега Пасічника.


Після цього до трибуни вийшов депутат Віталій Вітусевич, адже, саме він домігся на комісії, що передувала сесії, щоб Наталя Семенюк змогла виступити з головної трибуни області та розповісти про екологічне лихо. Потім туди ж підійшов Олег Пасічник, який теж почав здалеку, з тещі, яка живе в Тереховому і дійшов до розповіді про свої намагання допомогти вирішенню проблеми. Кіілька разів туди-сюди з трибуни і до трибуни вибігав Ілля Смичок, який закликав поліцію перевірити участь свого колишнього однофракційця Чернявського в цьому конфлікті, і якщо він не винен в цьому злочині, то не зводити на нього наклепи.  Цими виступами вони створили біля трибуни таку катавасію, що Наталя Семенюк вже відійшла і, напевно, не була і рада, що розпочала свій виступ.


Хоча я вже описував кілька разів цю проблему із сміттям, але і я не зміг розібратись з аргументами, які звучали з трибуни депутатів різних фракцій один проти одного, що вже й казати за депутатів облради, які не так досконало володіють ситуацією.


Спробував їх «розборонити» ще один колишній бердичівлянин Тарас Собко з фракції «Свобода», який запропонував доручити фракції «Самопоміч» розібратись з проблемою сміття, а щодо Пасічника, який крім своєї основної діяльності на посаді обласного комунального підприємства (Бердичівське БТІ) займається ще й адвокатською діяльністю та захистом від сміття жителів Терехового, попросив розібратись керівництво облради.


Фактично, у цьому публічному конфлікті із бердичівлян не брали участь лише Сергій Орлюк від «Батьківщини», Остап Маланюк з «Самопомічі» та Ігор Романський (раніше був у фракції "Радикальної партії").


Колись, відразу після оголошення результатів до обласної ради, ми раділи, що там сформовано таке потужне представництво від нашого міста, майже десять чоловік з шести десятків загального складу ради. Тоді думалось, що вони разом будуть потужно представляти інтереси нашого міста і району, але, на жаль, в Житомирі вони запам’ятаються зовсім іншим…

P.S. Після перерви на трибуні сесії постав керівник обласної поліції В’ячеслав Печененко, і кілька питань до нього стосувались саме проблеми Терехівського сміття. Головний поліцейський області сказав що вони завели кримінальну справу, але не можуть знайти посадових осіб підприємства (це тих, у яких ми з активістами були вже під житомирськими квартирами) за що отримав від депутатів порцію гарної "критики". Натомість, голова Бердичівської райдержадміністрації прилюдно подякував депутатам Вітусевичу і Смичку за їх активну участь у вирішенні конфлікту. 

oblrada17

oblrada18

oblrada19

oblrada20

oblrada21

oblrada22

oblrada23

oblrada24

oblrada25

oblrada26

oblrada27

oblrada28

oblrada29

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.