«Опоблок» висунув Наталю Онуфрієнко кандидатом – мажоритарником по Бердичівському виборчому окрузі — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

«Опоблок» висунув Наталю Онуфрієнко кандидатом – мажоритарником по Бердичівському виборчому окрузі

21 черв. 2019 Власкор

Представлення кандидатів у народні депутати відбулося 19 червня на Замковій горі біля каменю на честь заснування Житомира — міста жита і миру. А представляти їх приїхав сам лідер партії Юрій Бойко та керівник обласної організації Юрій Павленко.

«Округ № 63 — Наталія Онуфрієнко — голова фракції партії у Бердичівській міській раді, заступник очільника постійної депутатської комісії з питань бюджету. Займає активну громадянську позицію, є головою Громадської ради Бердичівського геріатричного пансіонату та очолює Благодійний фонд «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ».


На базі фонду діє Центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей сиріт, з обмеженими можливостями, дітей учасників АТО», - саме так описали кандидатку на офіційному сайті партії, хоча в Бердичеві знають, що фракції «Опозиційного блоку» в міській раді фактично вже немає. Один депутат помер, а два інших вийшли з партії і, врешті-решт, там залишилась лише Наталія Онуфрієнко.

 

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.