Бердичів святкує третій день, ще є шанс доєднатись — РІО Бердичів

Бердичів святкує третій день, ще є шанс доєднатись

 

А якщо точніше, то вже четвертий день в місті проходять святкування Дня конституції України, Днів польської культури, Дня молоді та Дня Бердичева. Список заходів заледве помістився на плакаті, серед яких і спортивні, і культурні, і економічні, і навіть політичні.

 

 

Сьогодні день розпочався вітанням новонароджених у центрі жінки та демонстрації фільму в нижньому храмі Кляштору. Потім до святкування додалась саме політична складова, адже на центральній площі свою інсталяцію під назвою «Чиста вода – здорове місто» розташував кандидат у народні депутати Віктор Вишньов. Цим він ще раз привернув увагу містян до проблеми з якістю питної води, яка не вирішується в Бердичеві десятиліттями.

По обіді центральною вулицею міста пройшла величезна колона вихованців центру позашкільної освіти імені Разумкова, якому в цьому році виповнюється десять років. Вихованці танцювальних і вокальних гуртків якого показали чудову концертну програму, як це вони робили вже не раз на багатьох міських заходах.

В цей самий час керівники та вихованці інших гуртків ЦПО організували на площі десяти майстер-класів з виготовлення різноманітних поробок. Долучились до виставки і колективи Бердичівського педагогічного коледжу та коледжу промисловості економіки і права. У них зараз саме настала вступна компанія і їм треба ой як постаратись, щоб набрати собі достатньо студентів, щоб не довелось звільняти викладачів.

А зовсім поруч з ними розташувались імпровізовані рекрутингові центри Житомирського заводу провідників «Кромберг і Шуберт» та бердичівського швейного цеху «Маст хев». У них пора набору нових працівників не закінчується ніколи. Як тільки їх робітники опановують спеціальність і досягають такого-сякого професійного рівня, як відразу виїжджають в Європу, із зарплатами якої нам поки що не вдається зрівнятись.

Бердичівські художники знову вивісили свої картини на паркані біля костьолу Святої варвари без цінників, як це вони роблять кожних вихідних на паркані біля ринку. Адже добре знають, що ціна витворів мистецтва залежить не від їх форми, змісту чи розмірів, а виключно з можливостей покупця, які досвідчений художник може оцінити з одного погляду в очі.

На театральні площі о п’ятнадцятій годині розпочав свою роботу театр під відкритим небом, і хоча глядачів в нього було не дуже багато, але й серед вдалось знайти тих, хто спробував чи не вперше спробувати себе в театральній ролі, і хтозна, чи не стане ця роль вирішальною при виборі хобі чи професії.

На вечір заплановано ще безліч заходів, то ж бердичівлянам, жителям району, а то й сусідніх міст є гарна нагода встигнути на них.

IMG 3154

IMG 3158

IMG 3161

IMG 3166

IMG 3173

IMG 3181

IMG 3184

IMG 3185

IMG 3190

IMG 3191

IMG 3192

IMG 3195

IMG 3204

IMG 3212

IMG 3223

IMG 3228

IMG 3231

IMG 3233

IMG 3234

IMG 3236

IMG 3244

IMG 3246

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.