Роздрукувати цю сторінку

Дитячий будинок отримав безоплатну автівку. Як це зробити іншим

04 лип. 2019 Власкор

Директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов, який балотується у народні депутати від 63 округу, провів семінар «Як безоплатно отримати майно від держави». На заході зібралися представники дитячих будинків, військових частин, благодійних організацій та комунальних закладів. 

Віктор Михайлович детально пояснив, кому та яким чином можна його передавати.

Хто і як може безоплатно отримати
Майно, яке було стягнуто на користь держави, і не було реалізоване на торгах, може бути передано на благодійні цілі. Це може бути будь-що — від канцтоварів та електроніки до автівок і нерухомості. В основному, передається конфіскат.
Заявку на безоплатну передачу можуть подати державні органи, соціальні установи, військові формування, дитячі будинки, у тому числі дитячі будинки сімейного типу та заклади пенітенціарної системи.

Як подати заявку
Майно, доступне для отримання, міститься на сайті держпідприємства «СЕТАМ» у розділі «Безоплатна передача» setam.net.ua/freetransfers. Там же міститься інформація про строки, перелік та порядок подання документів для охочих отримати майно безкоштовно.
Заява пишеться у довільній формі з найповнішою аргументацією потреби на відділ Державної виконавчої служби, який вказаний в описі об’єкта.
Рішення про передачу ухвалює спеціальна комісія, до якої входить представник від державної виконавчої служби, представник митниці, яка безпосередньо конфіскувала товар, представник фіскальної служби та представник фінансової служби (найчастіше це — представник органів місцевого самоврядування).
У разі позитивного рішення про передачу комісія інформує «СЕТАМ» і заявника. Оголошення публікується на сайті ДП. Заявник отримує рішення комісії і з ним приходить на майданчик «СЕТАМу», де його передають.

«У 2018 році передали 131 354 одиниці нереалізованого конфіскованого майна на суму 8,6 млн грн закладам, у яких виховуються діти без батьківської опіки, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям, будинкам дитини при установах виконання покарань», — розповів Віктор Вишньов.

Одразу після семінару Віктор Михайлович разом з очільником обласного управління юстиції Олександром Грабаром передав автомобіль на потреби дитячого будинку сімейного типу.

vishnov seminar4

vishnov seminar3

vishnov seminar2

vishnov seminar1

super cina