Лише половина Бердичівських мажоритарників прийшли на теледебати — РІО Бердичів

Четвер, 13 Серпня

  • Бердичівський Базар

Лише половина Бердичівських мажоритарників прийшли на теледебати

10 лип. 2019 Олександр Доманський

На обласному телебаченні до нинішніх парламентських виборів підготували цикл прямих ефірів з кандидатами-мажоритарниками, які обираються по виборчим округам Житомирщини.

"Виборчий округ" – суспільно-політичний проект, основним завданням якого є налагодження якісного діалогу між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надання аналізу професійної діяльності депутата.

26-хвилинна програма містить 3 частини:
* аналітика активності та ефективності роботи народного обранця;
* питання від експертів та політичних опонентів, що ґрунтуватиметься на обіцянках і реальному їх виконанні;
* питання від мешканців округу.

З 3-го і по 19-те липня включно о 17:10 у програмі «Виборчий округ. Співбесіда» команда Суспільного мовника UA: ЖИТОМИР дає можливість глядачам дізнатися, з чим кандидати йдуть на вибори, яка їх мотивація стати народними обранцями та перевірити ступінь їх обізнаності у депутатських повноваженнях і викликах регіону.

8 і 9 липня прийшла черга і до кандидатів нашого 63 округу. На першу програму запросили першу шістку кандидатів (за алфавітом), але прийшло їх всього четверо. Не з’явились на ефір Олег Абрамов та Богдан Кицак.

Прослухавши у записі цю передачу, нічого нового, на жаль, почути не вдалось. Набагато професійнішим з точки зору завдань всеукраїнського масштабу майбутнього депутата виглядав на цьому телеефірі Віктор Вишньов, зате безпосередні проблеми округу були більш відомі Станіславу Лужанському (проблеми Бердичева) та Сергію Марценюку (проблеми Андрушівки).

Другий телеефір я вже постарався дивитись у прямому ефірі, але дивитись там було нічого. На зйомки з шести кандидатів прийшли лише двоє – Ігор Романський та Віталій Сємьонов. Олександр Ревега у цей час був у сесійній залі Верховної Ради, на роботі, а Наталія Онуфрієнко, Павло Чернявський та Анатолій Шаповал не з’явились на дебати з невідомих нам причин.

Можливо, половина кандидатів не прийшли на телеефір обласного телебачення через те, що, на жаль, воно у Бердичеві зовсім не користується популярністю. Але саме такими соціально-політичними ток-шоу, можливо, «колосок» (так на жаргоні журналістів називали раніше обласне телебачення) і зможе повернути собі довіру та популярність глядачів.

P.S. У Бердичеві подібні дебати хоче організувати зараз голова місцевої організації спілки журналістів Денис Заремський. Якщо це вдасться, то ми обов’язково постараємось оприлюднити їх на сайті та описати в газеті.

efir1

efir2

efir3

efir4

efir5

efir6

efir7

efir8

efir9

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.