Кицак Богдан вирішуватиме проблеми людей, а не власні — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Кицак Богдан вирішуватиме проблеми людей, а не власні

11 лип. 2019 Власкор

Кицак Богдан, кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу», активно спілкується з мешканцями міста та району, щоб добре розуміти, над чим насамперед варто працювати йому та його команді.

Усіх жителів округу хвилюють важливі питання якості доріг та медичного обслуговування, тарифів та зарплат, сміття та чистої води, оснащення садочків та шкіл, податків та землі. Кандидат уважно вислуховує історії та проблеми своїх земляків і розуміє, що шляху назад немає: він мусить рухатися в ногу із новим Президентом Володимиром Зеленським, віддаючи всі сили на благо людям.

Найчастіше бердичівляни із надією запитують про створення нових робочих місць, адже більшість із них – патріоти, вони прагнуть працювати в Україні, а не за її межами. Богдан Вікторович компетентно пояснює, що депутат своєю законотворчою діяльністю може вплинути на створення сприятливого інвестиційного середовища, яке дасть змогу розвивати місцеві підприємства, розширюючи їх, та створювати нові. У Бердичеві сьогодні працює декілька великих заводів (швейна та взуттєва фабрики, пивоварний та хлібний, верстатобудівний та машинобудівний заводи тощо). Деякі з цих підприємств перебувають у занедбаному стані, вони втратили свою рентабельність і потребують відновлення, бо це славна історія нашого міста. Без державних дотацій або інвестицій переобладнати великі підприємства неможливо – тому це стане однією із цілей Богдана Кицака – залучити якомога більше коштів на розвиток підприємництва в місті та районі. Крім того, треба зважати на вимоги часу і перепрофільовувати деякі підприємства, відповідно до нових потреб. Можливо, виготовляти деталі для сучасних машин або навіть і самі машини. Це вже профільні питання, які вивчаються командою Богдана Кицака, і згодом будуть результати. І це лише один із варіантів вирішення питання працевлаштування. Важливим пунктом передвиборної програми партії «Слуга народу» та нашого кандидата є підтримка малого та середнього бізнесу. Його розвиток теж принесе користь громаді від створення нових робочих місць.

Архіважливим для містян та жителів прилеглих сіл є проблема очищення води. Якісна вода – це запорука здорової нації. Чому ж досі на воді лише роблять собі рейтинг окремі люди, а насправді очисні споруди не працюють? Це питання, яке віддавна хвилює і самого Богдана як містянина. Богдан стверджує, що такі проблеми народний депутат зможе зрушити з місця тільки спільно із мерією, яка повинна прагнути замінити повністю водотранспортну мережу та запустити якісне фільтрування. Тобто злагоджена робота добросовісної місцевої влади, чесного депутата та працівників водоканалу перетворять бруд із кранів на чисту воду. Богдан Вікторович переконує, що річка Гнилоп’ять може бути прозорою, у ній повинна жити риба, а не шкідливі віруси та бактерії. Питання скидання місцевими підприємствами відходів у річку теж важливе. Такі порушення мають реально каратися великими штрафами, про що заявлено в передвиборній програмі кандидата. Річки та ліси України будуть відновлюватися, а не знищуватися.

Працювати на корить людям – ось реальна ціль нашого земляка Богдана Кицака. У нього немає бізнесу, інтереси якого були б важливішими за людей, зате є стратегія розвитку міста та округу та міцна молода команда, яка за своїм лідером піде сама та поведе інших. Наш добробут залежить лише від нас самих: від нашої мети, від наших справ, від послідовності нашого вибору. Обираючи Богдана Кицака, ми ще раз обираємо Володимира Зеленського.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.