Проблемні питання Бердичівщини включили додатково до порядку денного сесії облради — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Проблемні питання Бердичівщини включили додатково до порядку денного сесії облради

Сьогодні о 10.00 в Житомирі розпочала свою роботу позачергова сесія обласної ради. Розпочалась вона традиційно з виступів волонтерів та активістів.

Цього разу за трибуну вийшла голова благодійного фонду «Оберіг-26» Ірина Піскун з Бердичева, яка розповіла про необхідність надання фонду приміщення, яке знаходиться в Бердичеві, але стоїть на балансі обласної ради, або ж іншого підходящого приміщення. Це питання включили до порядку денного для розгляду більшістю голосів.


Іншу проблему, яку підняв депутат Віталій Вітусевич – випалення вугілля в смт. Гришківці, депутати спочатку відмовились включати до розгляду, але після емоційного виступу іншого депутата Іллі Смичка, все-таки проголосували за внесення до порядку денного цієї проблеми та дали завдання відповідним чиновникам підготуватись для доповіді про цю проблему.


А першим питанням порядку денного сьогоднішньої сесії стало виключення з депутатів Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської в зв’язку з її обранням до Верховної Ради України.

sesiya5

sesiya6

sesiya7

sesiya8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.