ЦВК зволікає з оприлюдненням документів Бердичівського округу — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

ЦВК зволікає з оприлюдненням документів Бердичівського округу

Вчора, близько 17.00, я зазирнув на сторінку ЦВК і не побачив там фінансових звітів кандидатів у народні депутати по 63 округу, які брали участь у нещодавніх виборах до Верховної Ради України, і написав на сайті замітку

 

 

«Жоден з кандидатів по Бердичівському окрузі ще не подав фінансового звіту». Не те, щоб остаточних, а навіть і проміжних. Про це можна дізнатись на сайті центральної виборчої комісії, де у розділі «Фінансові звіти кандидатів по округах» у 63 виборчому окрузі стоять нулі.

Хоча по іншим округам вже багато кандидатів здали до ЦВК як проміжні, так і остаточні звіти. По ним, до речі, іноді можна побачити, хто з підприємців підтримував кандидатів не словом, а гривнею, або ж про щедрість родичів чи друзів майбутніх депутатів».


Але вже за кілька хвилин до редакції зателефонували довірені особи одного з кандидатів і повідомили, що давним-давно подали всі документи фінансової звітності до місцевої окружної виборчої комісії, а чому комісія їх не передала далі, це вже питання не до кандидатів.


Телефоную до голови ОВК, і він підтверджує, що всі кандидати подали всі звіти, і відповідальний член ОВК передала їх до центральної виборчої комісії у встановлені законом терміни і навіть трохи раніше.


Сьогодні вранці знову зайшов на сайт ЦВК і побачив, що ситуація змінилась – в таблиці не висвітилась кількість проміжних звітів, зате була інформація про те, що 11 кандидатів вже здали остаточні звіти.


Але!.. Переходячи за посиланням можна лише побачити картинку, яка винесена під заголовок цієї замітки: «404 Not Found».


Сподіваємось, що це лише технічні помилки працівників, а не бажання когось із кандидатів приховати значиму для суспільства інформацію.

Така таблиця була на сайті ЦВК ще вчора ввечері:

zvit1

А така таблиця сьогодні вранці:

zvit2

Під значками "PDF", мали б відкриватись дані кандидатів, але їх там немає.

zvit3

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.