Стало точно відомо, коли керівництво Бердичева та району помиряться — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Стало точно відомо, коли керівництво Бердичева та району помиряться

Щоправда, сказати, що вони сильно сварилися теж не можна, просто вже кілька десятиліть очільники міста роблять вигляд, що вони не знають, де знаходиться Бердичівський район, а керівники району просто не встигають за ті кілька місяців, що вони знаходяться при владі, зрозуміти, що Бердичів все-таки є в центрі Бердичівського району.


Міський голова Бердичева може раз, а може два за свої чотири каденції бував у приміщенні РДА, а деякі з очільників району, напевно, не встигали і разу зайти до міськвиконкому з офіційними чи хоча б напівофіційними справами. Кілька спільних покладань квітів до «вічного вогню» були апогеями виявів дружби між очільниками сусідніх адміністративних одиниць.


Чому так склалось, гадати не варто, просто, «маємо те, що маємо». Але ось на горизонті з’явилась слабенька надія, що ця традиція може бути змінена, точніше, став зрозумілим індикатор, за яким можна буде стверджувати, що справи таки змінюються.


На останній сесії Бердичівської районної ради (де відбулась рокіровка її керівників) до порядку денного було включене одне, на перший погляд, технічне питання. В проекті стояло воно під номером 13 і називалось: «Про результати розгляду звернення Бердичівської районної ради від 04.07.2019 року № 481 щодо проведення робіт з комплексного відновлення транспортно-експлуатаційного стану автодороги від з’їзду на Т-образному перехресті вул. Житомирська – вул. Санаторна».


Нормальними словами це питання звучало б так: «Коли ви вже відремонтуєте шмат дороги навпроти єврейського кладовища?». Саме в цьому місці зупиняються автобуси з єврейськими паломниками, проїздять автівки міського комунального «Водоканалу», але також тут знаходиться районна поліклініка та районна лікарня. Напевно, саме тому місто не поспішає з ремонтом ділянки, незважаючи на те, що іміджу міста серед іноземців це дуже й дуже шкодить.


Відповість міста на запит району був зачитаний в порядку інформації на сесії районної ради. Дослівно привести його не можу, але суть його така: якщо будуть гроші в міському бюджеті, то дорогу ми відремонтуємо ще в 2019 році.


Та, виходячи з того, що в місті ще не відремонтували і половини запланованих на цей рік вулиць і доріг, а найсприятливіший погодній сезон вже завершується, то сподіватись на ремонт біля районної поліклініки, мабуть, не варто.
Хоча це могло б стати найкращим виявом дружби між містом і районом, справжнім символом змін, якому, думаю, були б раді і мешканці міста, і мешканці навколишніх сіл. Хтозна, може саме з цього жесту розпочнеться каденція наступних керівників міста і району після прийдешніх місцевих виборів. А, може, логіка все-таки стане головною у прийнятті рішень очільниками держави і області, і буде, нарешті, створена єдина громада з міста і району, де не потрібно буде ділитись ні проблемами, ні здобутками.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.