Журналіст бердичівської телерадіокомпанії став радником міського голови — РІО Бердичів

Середа, 5 Серпня

  • Бердичівський Базар

Журналіст бердичівської телерадіокомпанії став радником міського голови

Усі бердичівляни, і не тільки, знають цього чоловіка як журналіста бердичівської телерадіокомпанію «ВІК», яка вже багато років транслює новини, привітання, оголошення тощо.

Сам Олександр Єжель на журналістській ниві і на цьому телеканалі зокрема пропрацював чимало років, випускаючи в ефір свої сюжети про події та життя міста і району. А таких і правда напрочуд багато, а його голос, яким він озвучує ці сюжети, вже став упізнаваним. 

Проте нещодавно з’явилася новина, що Олександр Єжель звільнився з посади журналіста «ВІК». Що стало причиною такого рішення і які плани на майбутнє має бердичівлянин, до цього часу не було відомо.


Аж ось на офіційному порталі Бердичева у четвер, 05 серпня, було розмішене розпорядження міського голови. У ньому йдеться про призначення на посаду Єжеля О.В. на підставі його заяви. Згідно повного тексту розпорядження, з 03 вересня 2019 року Єжеля Олександра Вікторовича призначено на посаду радника міського голови з окладом відповідно до штатного розпису. Також йому присвоєно 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування, посада якого віднесена до 6 категорії класифікації посад. У трудовій книзі вже колишнього журналіста стажу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування не має.


Швидше за все, представлення нового радника міського голови відбудеться на найближчому засіданні сесії міської ради, яку заплановано на 18 вересня. Вітаємо бердичівлянина з призначенням на нову посаду і бажаємо успіхів у подальшій роботі.

Фото взяте з особистої сторінки Олександра Єжеля

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.