Більше години гарячих дискусій і Велімовського знову не відпустили з Бердичівської міської ради — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Більше години гарячих дискусій і Велімовського знову не відпустили з Бердичівської міської ради

Ця історія сьогодні набула явних ознак фарсу і якби стенограма нинішньої сесії Бердичівської міської ради потрапила б до рук досвідченого сценариста, цілком можливо, що на її основі вдалося б створити театральний шедевр.

Під номером 49 у порядку денному значилось питання «Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради VII скликання Велімовського Олександра Леонідовича», і на початку сесії до цього питання не було ніяких зауважень, зате з’явились вони пізніше.

Після перерви, яка розпочалась о 13.00 і мала б тривати півгодини, депутати ще хвилин двадцять сходились і близько 14.00 таки розпочали засідання. Півтора десятки питань проголосували швидко, хоча лише час перераховування депутатів при кожному голосуванні займає одну-півтори хвилини. І дійшли врешті до сорок дев’ятого.


Міський голова одразу питання не поставив на голосування, а дав можливість депутатам виступити з цього приводу. Тоді і виявилось, що Велімовський писав заяву з таким проханням ще весною цього року, але тоді депутати відмовились його звільняти від виконання громадських обов’язків. Казали, мовляв, а може це не він, а хтось інший написав заяву.


Після цього влітку він брав участь у роботі постійної комісії та й чергової сесії ради, і ніде жодного разу не заїкався, що він збирається покидати депутатську «сім’ю». Але потім знову написав заяву про звільнення і особисто (разом іще з одним депутатом) приніс і вручив її у руки секретарю міськради Юлії Лефтер. Бо так на якійсь із сесій сказав міський голова, мовляв, приходить сам до мене чи до секретаря - і немає ніяких питань.


Але питання знову виникли у голови постійної комісії з регламенту Тетяни Домбровської, яка знову і знову виходила сьогодні до трибуни і переконувала депутатів, що вона не впевнена, що Велімовський написав другу заяву не під тиском. Однопартійці з радикальної партії говорили, що він планує переселитись у Польщу назавжди, тому й просить відпустити з депутатів, але буває в Україні тепер нечасто і не потрапляє на сесії, щоб прийти особисто.


Депутати з Батьківщини спочатку жартома, а потім вже й серйозно почали вимагати створення тимчасової слідчої комісії, щоб розібратись, хто на кого може тиснути, хто переконаний, а хто не впевнений, і до такої пропозиції пристали ще й депутати інших фракцій. І звучали всі ці репліки і пропозиції у такій вітіюватій формі, що саме тоді і виникла аналогія цього дійства з комедійною виставою.


Та міському голові було не до жартів, адже депутати можуть говорити що завгодно і голосувати як завгодно, а юридичну відповідальність несе саме він, бо підписує рішення. Він послідовно ставив на голосування всі пропозиції депутатів: і пропозицію комісії про відхилення розгляду, і пропозицію депутатів про слідчу комісію, і знову про звільнення Велімовського, але жодна з пропозицій не знайшла підтримки більшості.


Врешті-решт знову ситуація повернулась до початкової – якщо сам особисто приїде, якщо сам прийде на сесію, якщо гарно попросить… то може його і відпустять.


P.S. Мені здається, що Олександр Велімовський доклав менше зусиль, щоб потрапити до міської ради, ніж зараз докладає до того, щоб звідти піти.

Velimovsky1

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.