Четвер, 1 Червня

Чиновники району не захотіли піднятись з першого на четвертий поверх, щоб вирішити проблему лікарні

У четвер о 10 годині в залі засідань на першому поверсі будівлі Бердичівської районної державної адміністрації зібрались сільські голови семи громад, які ще залишились в районі, головний лікар районної лікарні та журналісти місцевих ЗМІ.


Виявилось, що саме тут голова районної ради Максим Самчик хотів дати відповідь на відповідь голів ОТГ (дивись  попередні статті 1 і 2), але вони просто не прийшли на цю зустріч. Тому для присутніх в черговий раз було оголошено про проблему недофінансування районної лікарні.


Крім цього голова райради знову вчергове порозмірковував про те, як би було б добре, щоб чотири громади повернути назад до складу району. Мовляв, говорив про це і з головою облдержадміністрації на зустрічі, яка відбулась після його зустрічі з Міністром оборони. І саме на цій зустрічі, буцімто, мери Бердичева і Новограда-Волинського хотіли дізнатись, чи можливе в подальшому окреме існування міста і району.


До цих міркувань долучилась і його заступник Софія Томашевська, яка згадала про свою роль у створені об’єднаних громад у районі та про те, що є два об’єкти, які мають бути спільно профінансовані – районна лікарня і оздоровчий табір «Березовий Гай».


Та в підсумку цих міркувань виявилось, що винуватець ситуації, що склалась, саме я, як редактор газети і журналіст, який озвучив думку голів ОТГ і оприлюднив її. Тоді я запропонував просте рішення – встати з теплих стільців і просто піднятись на кілька поверхів вище, де розташовані кабінети апаратів трьох об’єднаних громад, і де, можливо, є зараз їх голови.

Але на таку пропозицію не пристав ні голова райради, ні його заступник. Вони вкотре почали доводити, що саме сюди, до них мали б прийти керівники ОТГ, сісти за круглий стіл і почати домовлятися.


Трохи присоромити керівників хотів редактор газети «Земля Бердичівська» Володимир Кравченко, який розповів, що він працював у цій будівлі ще з 1975 роцку, і тодішні керівники райкому партії і райвиконкому змагалися за те, хто більше збудує в районі, адже саме тоді паралельно будувались будівлі районної поліклініки та «Березового Гаю», але його іронії сучасні очільники району не зрозуміли.


Після цієї, так званої, наради, мені чомусь подумалось, що нічого незвичного в тому, що тисячу років тому розвалилась Київська Русь, немає. Як тоді князі не могли домовитись між собою, так і сьогодні теперішні князьки і підкнязьки не можуть і не хочуть чимось поступитись для вирішення спільної проблеми.

otvet1Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

На екскурсію до Бердичівського суду завітали школярі

01 червня 2023

У Бердичівському міськрайонному суді побували учні 9-В класу ліцею «Територія 12» міста Бердичева. Екскурсія відбулася у рамках навчальної програми з правознавства. Учні випускного класу познайомилися з організ...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.