П'ятниця, 22 Вересня

Бердичівська міськрада не підтримала рішення про відтермінування земельного мораторію

18 жовт. 2019 Олександр Доманський

Хоча кожен з виступаючих депутатів, окремо підтримував такі дії.

Позачергова сесія сьогодні була скликана за пропозицією 13 опозиційних до міського голови депутатів, які запропонували прийняти рішення про направлення звернення від міської ради голові Верховної Ради щодо відтермінування до 2025 року зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Ініціатором такого звернення стали депутати фракції «Батьківщини», яких підтримали фракції «Свободи», Радикальної партії і навіть «Опозиційного блоку».

І саме опозиційність ініціаторів вирішила і порядок розгляду, і його результати. Спочатку півгодини депутати обговорювали порядок денний, адже до поданого ініціаторами порядку з одного питання, міський голова вирішив додати ще кілька поточних бюджетних та інших.

А потім рівно годину депутати вправлялись у красномовстві, доводячи один одному, хто з них більше любить народ і вболіває, щоб не продали народну землю клятим іноземцям, які вже шикуються в черги, щоб скупити її.

Оскільки від подання звернення про скликання сесії до її скликання пройшло кілька тижнів, то в неопозиційної частини депутатів, а, особливо, у керівництва міської ради, було досить часу, щоб підготуватись та розбити всі потуги опозиції, якими б гарними і добрими вони не були.

Тактику вони обрали звичайну, вже не раз випробувану. В противагу до звернення депутатів-опозиціонерів написали своє звернення на кількох сторінках, яке депутат Березовенко лише читав більше п’яти хвилин. В ньому були майже ті ж сентенції щодо недопущення зняття мораторію, поки не будуть ухвалені підготовчі закони, але його запропонували не приймати у формі рішення міськради за підписом міського голови, а у вигляді просто звернення, підписаного окремими депутатами.

Секретар міської ради Юлія Лефтер доводила, що на звернення у формі рішення відповіді не надходять, а на прості звернення відповіді приходять. На підтвердження обраної спільниками мера позиції, депутат Тетяна Домбровська ще хвилин з десять зачитувала рішення Житомирського окружного суду 2014 року про те, що прийняття рішень із загальнодержавних питань виходять за компетенції місцевих органів влади.

Врешті-решт, за початковий проект рішення проголосували ті ж самі тринадцять депутатів, шістнадцять депутатів вслід за міським головою утримались, а троє проголосували проти. А скільки депутатів зголосились підписати звернення, зачитане Березовенком, залишилось невідомо, бо змариновані кількагодинними дискусіями депутати після оголошення закриття сесії швидко розбіглись у своїх справах.

Отже, зрозуміти, чи є хоч хтось у міській раді, хто підтримує урядову ініціативу по швидкому впровадженню ринку землі, поки що, не вдалося. Представників нашого народного депутата, який на сесії облради вже висловив свою однозначну позицію (приймайте тут, що хочете, а ринок землі буде), на сесії міськради сьогодні не було. sesia1

sesia2 sesia3 sesia4 sesia5

super cina

Відео

Офіційна інформація

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

Довічне ув’язнення присудили у Бердичеві убивцям лісника

22 вересня 2023

Бердичівський міськрайонний суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно трьох чоловіків, яких визнав винними в умисному убивстві, скоєному з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб (п. 4,12 ч.2 ст...

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.