Команда Богдана Кицака планує розширити горизонти Бердичева до 2030 року — РІО Бердичів

Середа, 19 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Команда Богдана Кицака планує розширити горизонти Бердичева до 2030 року

Для цього в четвер ввечері вони зібрали в залі готелю «Дежавю» тих бердичівлян, кому небайдужа доля міста, тих, хто хоче тут жити і творити, на жаль, поки що лише тих, кого знали особисто, або з якими познайомились протягом двох останніх виборчих кампаній.


Звичайно ж, в Бердичеві живе набагато більше активних людей, які прагнуть позитивних змін, але, судячи із складу присутніх, організатори не запрошували нікого, хто хоч якимось чином пов’язаний з теперішньою міською владою. Трьох депутатів міської ради, які були присутні на зібранні, владою, на жаль, вважати не можна, бо вони входять до опозиційних фракцій, які на прийняття важливих міських рішень впливу майже не мають.


Сам народний депутат розпочав захід під назвою «Стратегічна сесія Бердичів 2030» словами про те, що документу «Стратегія розвитку Бердичева на 10 років» поки що не існує, і саме ці збори можуть стати початком його створення.


Потім він детально розповів, для чого такий план потрібен, адже раніше планування велось лише на один бюджетний рік, нині місцеві бюджети переходять на трирічне планування, але для сталого розвитку потрібно планувати на більші терміни. Стратегія розвитку міста повинна відповідати на питання: Куди рухатись? На основі чого? Які терміни? Хто відповідальний? Що далі?


Ну, а далі присутні розділились на групи і швиденько «накидали» сильні та слабкі сторони Бердичева, його можливості росту та ризики, які заважатимуть цьому. Тест простенький, але навіть з нього стало зрозумілим, що слабких сторін у нашого міста значно більше, ніж сильних, а ризиків вистачає на те, щоб можливості ніколи не стали реальністю.


Богдан Кицак оптимістично підвів підсумки цього простого завдання та запропонував бажаючим увійти до складу робочої групи, яка буде далі займатись роботою над Стратегією 2030, а інших запросив на наступну стратегічну сесію, яка відбудеться 9 листопада.


Поки що цей процес виглядає як гра дорослих і не дуже бердичівлян, яким іноді немає чим зайнятись і вони спілкуються на фейсбучні теми в режимі офлайн, але хтозна, чи не так саме спілкувались півроку-рік тому половина нинішніх народних депутатів та більша частина нинішніх урядовців. І цілком можливо, що вже наступний склад Бердичівської міської ради складуть саме ті, хто сьогодні «граються» в стратегії.

Strategy1

Strategy2

strategy3

Strategy4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.