Керівництво України сьогодні роз’їжджається по столицях: Президент летить в Париж, а голова Верховної Ради - у Бердичів — РІО Бердичів

Середа, 20 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Керівництво України сьогодні роз’їжджається по столицях: Президент летить в Париж, а голова Верховної Ради - у Бердичів

І якщо про візит Володимира Зеленського вже давно та довго говорять і пишуть всі ЗМІ України, то про візит до Бердичева Дмитра Разумкова стало відомо лише минулої суботи.

 


На офіційному сайті облдержадміністрації оприлюднили офіційну програму поїздки голови Верховної ради України до нашого міста. Тут наш земляк ознайомиться з роботою ПАТ «Бердичівська фабрика одягу, а також Голова Парламенту планує поспілкуватись з педагогічним колективом та учнями Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради Житомирської області, відвідати Музично-драматичний театр на Європейській, міський Палац культури ім. О.А. Шабельника – ознайомитись з умовами роботи закладу після проведених ремонтно-реставраційних робіт.

 


Керівництво Бердичева докладало чимало зусиль, щоб запросити Дмитра Олександровича з офіційним візитом до рідного йому міста, але досі чомусь це не вдавалось. Побачимо, чи будуть вдалими сподівання, що покладаються на цей, без сумніву, історичний візит.

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.