Ігор Смешко зустрівся з бердичівськими військовими пенсіонерами — РІО Бердичів

Вівторок, 31 Березня

  • buhoblik800

Ігор Смешко зустрівся з бердичівськими військовими пенсіонерами

Саме така категорія містян склала більшість тих, хто прийшов минулого четверга на зустріч з головою партії «Сила і честь» в Бердичівському будинку офіцерів. Сивочолі ветерани радянської армії заздалегідь зайняли місця у залі та залюбки задавали питання кандидату в Президенти України, який неочікувано для багатьох здобув досить серйозну підтримку виборців на останніх президентських перегонах.

 


Разом з Ігорем Смешко на зустріч прибули ще два генерали у відставці, які нині займають головні організаційні посади у партії, Любов Цимбалюк, яка ще не так давно очолювала фракцію «Батьківщина» у Житомирській міській раді, кілька бердичівських адвокатів, активісти та просто небайдужі люди. У президії зібрання почесні місця також зайняли кілька бердичівлян - відомий активіст Майдану Володимир Білик та Ірина Антоннікова.

 


Ігор Петрович не став розпочинати свій виступ з розлогої передісторії, а відразу запропонував присутнім задавати питання. А вже в ході відповідей на них зміг розповісти те, що мало бути у цій передмові.
Про те, що він неодноразово бував в Бердичеві, бо тут знаходилось багато військових частин, а сам він до 1991 року був кадровим військовим.


Про те, що політична еліта будь-якої країни, як правило, походить з еліти професійної: наукової, медичної, культурної, технічної, але у нас вона формується і зростає за якимись іншими принципами.


Про Анатолія Гриценка, який колись був у його підпорядкуванні, коли Ігор Смешко працював військовим аташе України в Сполучених Штатах Америки. Про непрості взаємовідносини між силовими відомствами України, які тривали всі роки Незалежності та ще про багато іншого.


Я спочатку конспектував так звані відповіді на питання, але після кількох месиджів на кшталт «Україна по запасам газу на другому місці в світі?!!» або ж про кількість своїх прихильників «Ми набрали 2 мільйона голосів, але насправді в нас було 9 мільйонів, просто ми не змогли їх захистити?..» (на сайті ЦВК вказано, що за Смешка проголосували 1 мільйон 141 тисяча 332 виборці), перестав це робити.


А після того, як виступаючий озвучив цифру в пів трильйона доларів, які буцімто Україна зекономила для США, відмовившись від свого ядерного потенціалу, взагалі покинув ці збори.


Зі сторінок у Фейсбук можна було довідатись, що в рамках свого візиту на Житомирщині Ігор Смешко зустрічався в Житомирі з аудиторією значно молодшою, ніж в Бердичеві, а ще він відвідав в Бистрику сільськогосподарське підприємство, керівник якого нещодавно прославився на всю Україну критикою народного депутата з нашого округу та «земельної реформи» нової влади загалом.


Ігор Смешко неодноразово наголошував у своєму виступу, що партія «Сила і честь» позиціонує себе як консервативно-демократична і така, що будується знизу, а не зверху. Чи насправді це так, бердичівляни зможуть оцінити найближчим часом. Якщо вся партійна діяльність буде складатись лише з приїздів та виступів «вождя», то цей партійний проект, на жаль, повторить історію сотень подібних, а якщо дійсно будуть демократично сформовані первинні осередки, які будуть реально діяти згідно з заявленою ідеологією та затвердженою програмою, то результати майбутніх місцевих виборів можуть бути знову неочікуваними.

Smeshko2

Smeshko3

Smeshko4

Smeshko5

Smeshko6

Smeshko7

Smeshko8

Smeshko9

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.