Головна інтрига Бердичівщини – куди ж сьогодні їде голова ОДА? — РІО Бердичів

Вівторок, 31 Березня

  • buhoblik800

Головна інтрига Бердичівщини – куди ж сьогодні їде голова ОДА?

На своїй сторінці у Фейсбук голова Житомирської обласної адміністрації ще на минулому тижні озвучив час і місце свого приїзду до Бердичівського району – понеділок 16 грудня, 14.30 , с. Великі Низгірці.

Це сталось після того, як делегація Семенівської ОТГ приїхала до нього на прийом і висловила свою категоричну незгоду з планами доєднання до громади семи сіл, які до цього часу не увійшли в жодну ОТГ.
Цитуємо текст з Фейсбук:
«Відповідно з отриманими рекомендаціями від Міністерства розвитку громад та територій існує загроза повернення на доопрацювання Перспективного плану через те, що Бердичівська міська ОТГ не може бути створена без жодних сільських та селищних рад.
Із почутого, можна зробити висновок, що тісної співпраці без публічних обговорень на місці не буде, тому попередньо плануємо провести громадські слухання на наступному тижні 16 грудня, о 14.30 у Великих Низгірцях. Це дозволить визначити, до яких ОТГ з'єднаємо необ'єднані сільські та селищні ради в Бердичівському районі.
Про деталі зустрічі повідомимо протягом цього тижня»


Але протягом тижня деталі зустрічі чомусь стали кардинально змінюватись. І вже у п’ятницю було оголошено, що зустріч відбудеться в приміщенні Бердичівської РДА. Але, незважаючи на вмовляння чиновників ОДА, голова Семенівської громади не давала своєї згоди на перенесення зустрічі, тому й чекатиме очільника області саме у Низгірцях. Напевно, вона добре знає, що у будівлі РДА часом трапляються такі речі, які вона потім ніколи не зможе пояснити своїм виборцям та своїм односельцям.
Розв’язку інтриги чекати вже не довго…

intryga1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.