Скраглівку хочуть приєднати до Бердичева — РІО Бердичів

Вівторок, 31 Березня

  • buhoblik800

Скраглівку хочуть приєднати до Бердичева

Про це щойно розповіли на громадських слуханнях, які сьогодні з аншлагом пройшли в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації. І там був присутній навіть міський голова Бердичева Василь Мазур.

 


Він прийшов до зали, побачив, що на трибуні для нього не приготували місце, тому сів разом з народом десь в середньому ряду. Посидів трохи, послухав про що говорять, і коли вже трохи почали кричати, напевно, зрозумів, що в цій аудиторії йому аплодисменти зірвати не вдасться. Тому підійшов до голови облдержадміністрації, який головував на зборах, щось йому сказав тихенько, та й пішов собі.

 


Шкода, адже присутні так і не зрозуміли, коли трохи незабаром голова райради в ході свого спіча сказав, що Скраглівська громада таки погодилась доєднатись до Бердичева, чи знає міський голова про таку пропозицію, і чи погоджується з нею.


Адже, саме той факт, що до міста обласного значення ніхто не хотів доєднуватись і став причиною того, що перспективний план всієї області могли не затвердити. Тому й шукали терміново кого «добровільно» доєднати до Бердичева після того, як Бистрик висловив свою категоричну незгоду.


Про інші деталі досить цікавих громадських слухань читайте в наступних публікаціях

Mazur7

Mazur8

Mazur9

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.