Народний депутат Богдан Кицак виконує свою обіцянку — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Народний депутат Богдан Кицак виконує свою обіцянку

Кілька тижнів тому на зустрічі з бердичівськими аграріями народному депутату довелось вислухати немало неприємних слів. Це була критика законопроекту про вільний обіг землі, прийнятий напередодні в першому читанні. Після тих зборів депутат їздив у Бистрик, щоб подивитись на місці, як працюють сільські товаровиробники, і обіцяв, що перед другим читанням обов’язково ще раз з ними зустрінеться.


І ось завтра, незважаючи на щільний графік парламентських заходів, Богдан Кицак планує виконати свою обіцянку. Кілька годин тому його прес-служба оприлюднила текст такого оголошення:


«В середу 18 грудня о 19.00 в актовому залі Бердичівськоі РДА відбудеться фінальна презентація законопроекту про вільний обіг земель сільськогосподарського призначення. До участі запрошуються всі небайдужі за долю України!».


Так, час проведення не зовсім звичний для актової зали РДА, де звикли всі заходи призначати зранку, щоб люди, які на них приїздять, встигли ще й на базарі свої справи повирішувати, але для питання загальнодержавної ваги, думаю, зацікавлені жителі Бердичівщини зможуть змінити усталені традиції.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.