У Києві вирішили залишити без змін Семенівську ОТГ на Бердичівщині — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

У Києві вирішили залишити без змін Семенівську ОТГ на Бердичівщині

Про це написала у себе на сторінці у Фейсбук її голова Наталія Семенюк:

 


«Подарунок до дня народження Семенівської ОТГ. 20.12.2019 Мала змогу бути в Міністерстві розвитку громад та територій на представленні проекту перспективного плану об'єднання територіальних громад Житомирської області. Консультації щодо перспективних планів територій громад відбулись при співголовуванні В’ячеслава Негоди, заступника Міністра розвитку громад та територій та Віталія Безгіна, голови підкомітету з питань адмінтерустрою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Учасники консультацій – представники облдержадміністрацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, народні депутати України та експерти.

 


Так як проект перспективного плану об'єднання територіальних громад Житомирської області розглядався в останню чергу, і часу було вдосталь, тому вирішили з колегами послухати, як це відбувається в інших областях. Відразу стало зрозуміло, що Міністерством ведеться детальний аналіз кожної громади. В першу чергу звертається увага на цілісність території, компактність, транспортне сполучення, населення, економічні показники і т.д. Всі «хотєлки» відправлялись на доопрацювання.


За словами заступника Міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негоди, документи повинні відповідати Методиці формування спроможних територіальних громад. Тому, ще до розгляду Бердичівського району, я зрозуміла, що до конфігурації, яку придумав район, буде багато питань. Так і сталось. Це було настільки очевидно на мапі, що учасники не добирали слів. Питали: «Хто автор цього «чуда»?» Семенівська ОТГ за одностайною рекомендацією залишається в діючому Перспективному плані. Добровільність закінчилась. Часу було вдосталь на утворення громад. Далі буде…"


За повідомленням з Офіційного сайту Мінрегіону, в ході обговорень найбільшу увагу звертали на відповідність конфігурацій майбутніх громад Методиці формування спроможних територіальних громад. Пропозиції, які передбачали «розрив» території майбутньої ОТГ іншою громадою, без обговорень направлялися на доопрацювання. Також бралися до уваги перспективи економічного розвитку кожної громади. У тих випадках, де така складова була слабкою, учасники консультацій також одностайно виступили за доопрацювання пропозицій міжвідомчими регіональними робочими групами.


Отже, цей раунд виснажливої боротьби за майбутню карту Бердичівського району виграла Наталія Семенюк та вся Семенівська громада. Поки що, лише на словах, бо що буде написано у зміненому варіанті перспективного плану Житомирщини стане відомим лише у січні, а якщо взяти до уваги, що перша половина цього місяця фактично неробоча в Україні, значить, ближче до лютого.

Sem3

Sem4

Sem5

Sem6

Sem7

Sem8

Sem9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.