Остаточно визначені ОТГ Бердичівського району. КАРТА — РІО Бердичів

Вівторок, 24 Листопада

Остаточно визначені ОТГ Бердичівського району. КАРТА

В п’ятницю, 24 січня, в Міністерстві регіонального розвитку пройшли остаточні консультації зі створення перспективних планів формування Житомирської області.


На нараді були присутні голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, народний депутат України Богдан Кицак, голова Семенівської ОТГ Наталя Семенюк та інші зацікавлені особи.


На фотографіях з цієї зустрічі є лише віддалене зображення карти майбутнього територіального устрою Житомирської області, а повне графічне зображення обіцяли оприлюднити пізніше. Тому нам довелось малювати карту громад власноруч (як це робили вже не один раз).


Найбільшою її цікавинкою є, звичайно ж, приєднання до Бердичева території Скраглівської сільради у складі сіл Скраглівка та Підгороднє. Тепер у міста з’явиться ще один стадіон (який, до речі, дуже підходить для проведення масштабних фестивалів), на власній території тепер буде знаходитись міський комунальний дитячий табір «Соколятко», та й власники двох інших оздоровчих закладів теж будуть тепер мати справу з міською радою. З’явиться можливість розширити територію міського звалища та ще в перспективі мати чимало потенційних можливостей від такого об’єднання.


Головні побоювання міської влади від об’єднання всіх громад району під керівництвом Бердичева, а саме - збільшення населення такої ОТГ більше 90 тисяч і зміна формату виборів міського голови від цього, залишились позаду.


Отже, якщо за кілька місяців ще десь чогось не придумають, то карта Бердичівського району може виглядати саме так:

karta rayon 2020 na site

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.