Семенівську ОТГ визнано кращою в Бердичівському районі — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Семенівську ОТГ визнано кращою в Бердичівському районі

03 лют. 2020 Власкор

Гарною новиною на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» поділилася Семенівська об’єднана територіальна громада:

«Ми - кращі в Бердичівському районі.


Управлінням освіти і науки Житомирської ОДА узагальнено рейтинг міст, районів та об’єднаних територіальних громад області по галузі «Освіта» з ІІ півріччя 2019 року.


До обрахунку показників увійшли дані про наявність закладів позашкільної освіти, охоплення дітей гуртковою роботою у закладах освіти, кількість учнів, що перебувають на обліку у поліції, обладнання внутрішніх санвузлів, закупівля шкільних автобусів, обладнання для кабінетів у заклади освіти за кошти місцевих бюджетів, наявність опорних шкіл, доступність до закладів освіти, охоплення дошкільною освітою, участь у заходах еколого-натуралістичного, науково-технічного, туристично-краєзнавчого напрямків, використання коштів державної субвенції на підключення до мережі Інтернет, створення ресурсних кімнат, тощо.


За результатами рейтингу в ІІ півріччі 2019 року Семенівська сільська об’єднана територіальна громада посіла 16-те місце серед 51 ОТГ області та 1-ше серед ОТГ Бердичівського району.
Колеги з Гришковецької, Райгородоцької та Швайківської об'єднаних територіальних громад, підтягуйтесь!».

Semenivskaya otg

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.