Гришковецьку гімназію після завершення трирічного ремонту відвідав голова Житомирської ОДА — РІО Бердичів

Гришковецьку гімназію після завершення трирічного ремонту відвідав голова Житомирської ОДА

Тут його сьогодні урочисто зустрічали керівники Бердичівського району та Гришковецької об’єднаної громади, вчителі гімназії і, звичайно ж, її учні. Разом з керівником області на урочисту подію завітав і народний депутат України Богдан Кицак, який доклав чимало зусиль, щоб у рідних йому Гришківцях постала школа нового часу.

 Про цей ремонт на сторінках газети ми писали вже не раз і не два, бо тема була болючою всі три роки, поки в стінах школи дзижчали дрилі та стукали молотки, поки діти вчились в дві, а часом і в три зміни, поки не було можливості організувати гаряче харчування, і поки батьки обурювались повільним ремонтом і, взагалі, рішенням про його початок.

А, дійсно, хоча ще п’ять років тому наймоднішим словом українських політиків стало слово «децентралізація», тобто передання повноважень від центральних і регіональних органів влади місцевим громадам, рішення про початок ремонту найновішої будівлі школи району приймалось не на батьківському комітеті, не на сесії селищної ради і навіть не на сесії районної ради, ні селищним головою, ні головою райдержадміністрації, а якимось чиновником в обласній адміністрації. І то, спочатку вирішили провести лише термосанацію (утеплення) будівлі за 10 мільйонів гривень, а потім десь хтось махнув рукою і вирішив: «А давайте взагалі всю школу переробимо десь за мільйонів 20–25».


І якщо по-справжньому, то ремонт гімназії може слугувати не вдалим прикладом децентралізації, а вдалим прикладом «лобізму». Хоча такого терміну в законодавстві України немає, але в реальній практиці без нього взагалі нічого неможливо зробити. Спочатку лобіював інтереси будівництва колишній голова обладміністрації Ігор Гундич та колишній народний депутат Олександр Ревега, а потім їх естафету перейняли нинішній очільник ОДА Віталій Бунечко та депутат Богдан Кицак. Отже, якщо по-чесному, то «колишніх» теж потрібно було б згадати добрим словом, чого, на жаль, не сталось.


А сьогодні, дійсно, було все приємно, радісно і урочисто. Всі діти в святкових нарядах, у кожному класі приготовані цікаві теми уроків та їх оригінальне подання, що немало важливе для гарної теле- та фотокартинки. Діти розповідали гостям віршики і співали пісеньки, а в оновленій актовій залі навіть провели імпровізовану прес-конференцію для депутата та очільника області та подарували власноруч зроблені подарунки.


В оновленій спортивній залі високі гості провели міні-змагання, керівник ОДА влучив з першого разу у баскетбольне кільце, а депутат ледь-ледь схибив. А в їдальні так смачно пахло, і діти так смакували сніданком, що Віталію Бунечку теж захотілось тієї котлетки, про що він признався згодом в прямому включенні телеканалу СК1.


Керівники Гришковецької ОТГ, користуючись моментом, запросили голову ОДА і на останній дзвоник в гімназії, і на перший, і взагалі на всі заходи, які будуть проводитись в громаді.

IMG 9371

IMG 9372

IMG 9375

IMG 9378

2

IMG 9394

IMG 9400

IMG 9403

IMG 9411

IMG 9418

IMG 9419

IMG 9425

IMG 9426

IMG 9437

IMG 9438

IMG 9439

IMG 9449

IMG 9452

IMG 9456

IMG 9458

IMG 9465

IMG 9467

IMG 9472

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.