Про Палац спорту, медикаменти і додаткову експертизу шляхопроводу говорили бердичівські депутати на сесії — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Про Палац спорту, медикаменти і додаткову експертизу шляхопроводу говорили бердичівські депутати на сесії

Три важливих питання, що потребують термінового прийняття рішення, зібрали сьогодні у міській раді депутатів на скликаній позачерговій сесії. Хоча, по суті, одне з них було безпосередньо пов’язане з двома іншими, адже стосувалося змін до міського бюджету Бердичева, а тому саме засідання пройшло напрочуд швидко, без бурхливих обговорень чи якихось сутичок.

На початку сесії міський голова та його заступники привітали депутаток та інших жінок, які були присутні у залі, з прийдешнім Міжнародним жіночим днем квітами та солодкими подарунками, тим самим одразу налаштувавши на приємну роботу і гарний настрій.


Перш за все, депутати голосували про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 24.12.2019 року «Про придбання у комунальну власність нерухомого майна – приміщення будівлі Палацу спорту (літера А), розташованого за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, 81». Потреба у цьому виникла у зв’язку зі змінами у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно і, як зазначив міський голова, у попередньому рішенні була одна організація, а нині вона змінилася і процедурно необхідно внести зміни. Приміщення Палацу спорту належить на праві власності ТОВ «ДЕВАСТА ГРУП». Управлінню освіти і науки доручено укласти і підписати договір купівлі-продажу майна за ціною 9 млн. 190 тис. грн.


Далі начальник фінансового управління Олена Геденач повідомила про те, що необхідно перерозподілити бюджетні кошти по КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з оплати природного газу на придбання імуносупресивних препаратів для людей, яким проводилася трансплантологія. Раніше ці медпрепарати купувала держава, проте нині вона не змогла провести тендер, тому з міського бюджету на це буде виділено 56 тис. 102 грн., адже це питання життя людей. І добре, за словами міського голови, що це рішення приймається саме зараз, бо поки для закупівлі цих ліків місту не потрібно проводити тендер, а з 1 квітня вносяться зміни до Закону про закупівлі і тоді вже і міський бюджет не зможе його провести.


І не менш важливим було прийняття рішення про проведення корегування проектно-кошторисної документації для реконструкції шляхопроводу над залізничною колією по вулиці Житомирській в районі м’ясокомбінату. Для проведення процедури закупівлі потрібно провести коригування та перерахунок кошторисної документації в діючі ціни, адже на сьогоднішній день збільшено кошторисну заробітну плату та ціни на матеріальні та енергетичні ресурси. Після того, як буде проведено коригування кошторисної документації, відповідно до діючого законодавства, проектна документація підлягає проведенню комплексної державної експертизи. Тобто в Житомирі експертиза була проведена, та тепер необхідна ще одна у Києві. Суму для коригування кошторису та для експертизи виділено із міського бюджету у сумі 100 тис. грн. за рахунок зменшення видатків по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць у місті Бердичеві».


Наостанок, як було зазначено на позачерговій сесії, чим раніше буде проведено усі необхідні процедури, тим раніше розпочнеться ремонт шляхопроводу. А проводитимуть його, нагадаємо, за кошти державного бюджету, замовником та розпорядником робіт є Житомирська облдержадміністрація. Вартість ремонтних робіт, як ми вже писали раніше, становить 27 млн. 194 тис. грн.

04sesiya2

04sesiya3

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.