Кандидати на бердичівського мера перейшли у весняний наступ на виборців — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Кандидати на бердичівського мера перейшли у весняний наступ на виборців

На сьогодні вже більш-менш точно відома дата майбутніх виборів до місцевого самоврядування в Україні – 25 жовтня 2020 року, адже так говориться в Конституції та новому Виборчому кодексі, який вступив в силу лише 1 січня 2020 року. Зате всі інші параметри нових виборів досі дискутуються серед експертів та законодавців і, скоріше за все, будуть змінюватись протягом найближчих місяців.

 


Бердичівська міська ОТГ (якщо така буде створена з Бердичева та Скраглівки) матиме кількість населення до 90 тисяч, що значно спрощує передвиборчу кампанію як для міського голови, так і для депутатів, які обиратимуться до міської ради. Тобто вибори голови проходитимуть в один тур, а вибори депутатів – за специфічною багатомандатною мажоритарною системою. І якщо кандидати в депутати розпочнуть проявляти свою активність ближче до осені, то кандидати на міського голову чекати так довго не хочуть і не можуть.

 


Саме тому з першими днями календарної весни з’явились перші провісники розпочатої передвиборчої гонитви. Так, на декількох рекламних щитах один із ймовірних кандидатів на міського голову – Сергій Орлюк – вітає бердичівлян з весною, а також нагадує про свою роботу і місію – лікувати тварин.


Він являється нині депутатом обласної ради від партії «Батьківщина», тому очікувано сподівається, що високі рейтинги цієї партії у нашому регіоні дадуть йому непогані шанси виграти виборчі перегони. Крім того, Сергій Орлюк має гарну підтримку протестантської громади міста і, звичайно ж, величезну пошану від любителів тварин.


Інший вірогідний кандидат на найвищу посаду міста теж добре відомий бердичівлянам, адже його портрети на щитах з’являлись час від часу протягом останніх п’яти років. Ось і 8 березня масштабна святкова акція Ігоря Романського на центральному ринку з роздачею листівок і квітів – лише один з етапів гарно продуманої рекламної кампанії.


Треба відзначити, що квіти та подарунки він роздає не лише 8 березня, а постійно на зустрічах в різних колективах Бердичева, особливо в тих, які підпорядковуються обласній раді. Адже він теж являється депутатом обласної ради, до якої потрапив, представляючи партію Ляшка.


Ну, і третій можливий кандидат на посаду міського голови – перший заступник нинішнього мера Роман Левицький – спеціальних весняних акцій поки що не робив, а просто постійно з’являється в тих місцях і в тому ж амплуа, де раніше з’являвся нинішній очільник міста.


Оскільки Роман Всеволодович відносно нещодавно перейшов з бізнесу до чиновницької діяльності, тому серед його прихильників можуть бути як колишні колеги, так і могутня армія вмотивованих «бюджетників».


Своєрідним «Х-фактором» місцевої політики поки що є потенційний кандидат від правлячої сьогодні в Україні партії «Слуга народа». За чутками, нікого з нинішньої команди нашого народного депутата підготувати на таку роль не спромоглися, тому можливо будуть залучати якусь сторонню людину, яка зможе мати в Бердичеві хоч якийсь рейтинг.


Звісно ж, поки що це все лише припущення, так як все ще може змінитись і не один раз. Одне лише можна сказати точно: про всі перипетії майбутніх виборів ми будемо обов’язково писати на сторінках газети та сайту.

mer5

mer6

mer7

mer8

mer9

mer4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.