Народний депутат Богдан Кицак виступив проти Сергія Сивохи — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Народний депутат Богдан Кицак виступив проти Сергія Сивохи

На своїй сторінці у Фейсбук головний редактор Цензор.нет Юрій Бутусов написав про нову ініціативу групи депутатів з фракції «Слуга народу».


Вони написали лист до секретаря РНБО Олексія Данилова з вимогою звільнити свого радника Сергія Сивоху. Адже, саме Сивоха став виконавцем ідеї «національного примирення», яка насправді розколола суспільство та викликала бурю обурення.


Юрій Бутусов пише: «Депутати прекрасно розуміють, що це конфлікт, і що президент їм це не пробачить. Але, якщо оцінювати без емоцій, то вони створили Зеленському альтернативну платформу, запасний шлях, куди президент зможе відійти у випадку повного краху підкилимних домовленостей в Мінську»

Список депутатів, що підписались під листом:
Гурін Д.О
Лерос Г.Б.
Мотовиловець А.В.
Потураєв М.Р.
Кицак Б.В.
Камельчук Ю.О.
Подгорна В.В.
Яременко Б.В.
Циба Т.В.
Василів І.В.
Ясько Є.О.
Богуцька Є.П.
Маріковський О.В.
Бондар Г.А.
Трухін О.М.
Жмеренецький О.С.
Дирдін М.Є.
Безгін В.Ю.


«Перший виступ 18-ти «Слуг народу» - це надія, що капітулянтська політика, яку реалізує офіс президента, буде зірвана, в тому числі і завдяки зусиллям всередині «СН». Поважаю», - наголосив редактор Цензора.

Sivoha1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.