Субота, 28 Трв

Нарешті з’явився офіційний документ щодо роботи бердичівських ринків

Його прийняли буквально півгодини тому на позачерговому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. 


Рішення дуже розлоге, складається з багатьох пунктів, і буде опубліковане в повному обсязі трохи пізніше. Роботи ринків там стосується лише два пункти:

Перший – обмежити перебування в павільйонах людей не більше 10 чоловік

Другий – обмежити торгівлю промисловими товарами.

І як хочете, так і розумійте написані обмеження. Особливих роз’яснень на засіданні стосовно цих обмежень і не прозвучало. Тобто, можна вважати, що кількість 10 чоловік стосуються лише відвідувачів павільйону, що легко проконтролювати, і спокійно торгувати собі далі.

Так само важко зрозуміти, що мається на увазі під «обмеженням» торгівлі промисловими товарами. Тобто, наприклад, якщо вчора на базарі торгувало триста чоловік, а сьогодні торгує сто чоловік, значить адміністрація ринку повністю виконала регуляторну вимогу.

І це дійсно так. Адже, сьогодні повністю скасовані рейси приміських автобусів, і на центральному ринку відвідувачів було в рази менше, ніж зазвичай. Підприємці ще вчора знали про це, тому багато з них і не вийшли торгувати.

Якби ринок був розрахований тільки на продаж промислових товарів, тоді б його могли закрити повністю, і виникла б така ситуація, як в Запоріжжі чи інших містах України, де підприємці протестують проти закриття їх робочих місць. Але оскільки, всі наші ринки мають характер змішаних, то закривати їх ніхто не буде.

rinok1

rinok2

rinok3

rinok4

 </p

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.