Члени Бердичівського виконкому голосували за одне рішення, а мер підписав інше — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Члени Бердичівського виконкому голосували за одне рішення, а мер підписав інше

 

У середу о 10-й годині ранку відбулось засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, про яке ми вже писали в попередніх публікаціях.

 

Все було чинно і зважено. Проект рішення стосовно заходів по боротьбі з короновірусом зачитали вголос, за нього проголосували одноголосно члени виконкому і, по ідеї, після цього проект мав би стати готовим та юридично дійсним документом.

 


В зачитаному тексті про роботу ринків було сказано: «Керівникам ринків - обмежити роботу суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю промисловими товарами».


Відповідно цього, адміністрація кооперативного ринку не попереджала підприємців, які торгували ще вчора на момент закінчення торгівлі, про якісь зміни в режимі роботи ринку.


Готовий текст рішення з’явився на Офіційному порталі міської ради лише під кінець робочого дня і в ньому були дописані всього два слова, які повністю змінили його сенс стосовно діяльності ринків. Там було написано так:
«Керівникам міських ринків з 19.03.2020 до 03.04.2020:

- обмежити роботу суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю промисловими товарами, шляхом призупинення».


І лише о восьмій годині вечора на воротах ринку почали клеїти оголошення про закриття основної території, а сьогодні вранці навколо базару торгували продуктами як ні в чому не бувало, а ті, хто торгує в центрі базару просто стояли і дивились на закриті ворота.


Молочний і м’ясний павільйони працювали майже, як зазвичай, лише на їх входах людей рахували, заставляли одягати маски і слідкували, щоб в середині було не більш ніж 10 покупців.


Отже публікуємо повний текст рішення виконкому, бо на Офіційному порталі його так заховали, що знайти його важкувато.

 

УКРАЇНА
БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
виконавчий комітет
РІШЕННЯ від 18.03.2020 № 51

Про контроль за виконанням рішень органів виконавчої влади та рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)


На виконання Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та прийнятого 17.03.2020 Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України , спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), протокольного рішення від 10.03.2020 №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 13.02.2020 №123 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID-19», протокольних рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.03.2020 №3 «Про стан готовності профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезення і розповсюдження на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом», від 12.03.2020 №4 «Про запобігання поширенню на території м. Бердичева коронавірусу COVID-19» та від 16.03.2020 №5 « Про виконання протокольних рішень комісії з питань ТЕБ та НС №3 та №4 щодо запобігання поширенню на території м. Бердичева коронавірусу COVID-19», керуючись Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пп. 2 п.„б” ч.1 ст.38, ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради


ВИРІШИВ:


1. Посилити заходи контролю за виконанням рішень органів виконавчої влади та рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), забезпечення протиепідемічних заходів у повному обсязі відповідно до діючих вимог та нормативних документів.


2. Створити 3 (Три) мобільні групи у складі представників: - від Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській обл. (за згодою); - від виконавчого комітету Бердичівської міської ради; - від Бердичівського відділу поліції ГУНП України в Житомирській обл. (за згодою).


3. Мобільним групам: - здійснювати щоденний моніторинг виконання суб’єктами господарювання усіх форм власності, розташованих на території міста, профілактичних та безпекових заходів; - у разі виявлення порушень, попереджувати керівників підприємств, установ та організацій про необхідність усунення недоліків протягом доби та обов’язкове інформування про вжиті заходи; - вести облік щоденного моніторингу та усунення виявлених порушень; - у разі невиконання попередження негайно інформувати правоохоронні органи для вжиття заходів згідно з чинним законодавством України; - за результатами моніторингу надавати інформацію відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення для її узагальнення та відповідного реагування.


4. Відділу охорони здоров’я Бердичівської міської ради забезпечити мобільні групи засобами індивідуального захисту на період здійснення моніторингу.


5. Відділу з питань торговельного обслуговування та надання якісних послуг спільно з Бердичівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській обл. та Бердичівським міжрайонним відділом Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» визначити перелік питань для здійснення моніторингу мобільними групами.


6. На період дії карантину:
6.1. Бердичівському міському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на звернення одиноких громадян, які перебувають на обліку, надавати додаткові послуги із забезпечення продуктами харчування, ліками та предметами першої необхідності.
6.2. Бердичівському міському центру соціальних служб створити мобільну групу для надання допомоги у придбанні продуктів харчування, ліків та предметів першої необхідності одиноким громадянам похилого віку (за їх зверненням), які опинились у складних життєвих обставинах.


7. Відділу роботи з територіальною громадою у період дії карантину забезпечити оперативне інформування мешканців територіальної громади про хід виконання профілактичних та безпекових заходів.


8. Обмежити роботу шляхом призупинення з 19.03.2020 до 03.04.2020 торговельно-розважальних центрів, торговельних закладів, в тому числі і будівельних, за винятком підприємств торгівлі з реалізації продовольчих та господарських товарів, магазинів оптики, зоомагазинів, та магазинів продажу засобів зв’язку, допускаючи перебування в торговому залі не більше 10 покупців.


9. Обмежити режими роботи з 08.00 до 22.00 в торговельних павільйонах, що розташовані на зупинках міського автомобільного транспорту загального користування, на період введення карантину.


10. Призупинити з 19.03.2020 до 03.04.2020 :

10.1. Роботу закладів ресторанного господарства (ресторанів, кафе, барів, піцерій, кав’ярень тощо), дозволити надавати їм послуги із застосуванням адресної доставки замовлення, забезпечивши персонал засобами індивідуального захисту.
10.2. Діяльність перукарень, салонів краси, масажних салонів, басейнів, фітнес-клубів, спортивних залів, лазень, комп’ютерних та дитячих клубів незалежно від форми власності тощо.
10.3. Діяльність Територіального сервісного центру № 1842 м. Бердичів (на правах відділу м. Бердичів) Регіонального сервісного центру МВС України в Житомирській обл.


11. Керівникам міських ринків з 19.03.2020 до 03.04.2020:
- обмежити роботу суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю промисловими товарами, шляхом призупинення;
- забезпечити в павільйонах, де реалізуються продукти харчування, одночасне перебування не більше 10 покупців.


12. Бердичівському відділу поліції ГУНП України в Житомирській області вжити заходів щодо недопущення стихійної торгівлі на території міста.


13. Керівникам міських готелів та місць тимчасового проживання не допускати до проживання осіб, які прибули або відвідували країни, міста інфекційного ризику, з 19.03.2020 до 03.04.2020.


14. Керівникам підприємств, установ ( у т.ч. банківських) та організацій усіх форм власності на період карантину забезпечити моніторинг і не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання, в разі потреби запроваджувати дистанційні форми роботи.


15. Самозайнятим суб’єктам підприємницької діяльності, які працюють у сфері побутового обслуговування населення (ремонт взуття, годинників тощо), здійснювати діяльність з 19.03.2020 до 03.04.2020, користуючись в обов’язковому порядку засобами індивідуального захисту.


16. Власникам транспортних засобів, які працюють на міських автобусних маршрутах: - обмежити перевезення пасажирів в одному транспортному засобі до 10 осіб; - забезпечити водіїв засобами індивідуального захисту; - організувати проведення щоденної профілактичної дезінфекції автотранспорту з використанням дезінфікуючих засобів; - рекомендувати пасажирам застосовувати у транспорті засоби індивідуального захисту.


17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова Мазур В. К.

rish1

rish2

rish3

rish4

rish5

rish6rish7

rish8

rish9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.